Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Opel

   

  Niczego sobie zgniły Opel – Vectra B, w pierwszym STAGE modyfikacji wizualnej, czeka na graty od lakiernika.
  Vectra B, w pierwszym STAGE modyfikacji wizualnej, czeka na graty od lakiernika.
  Nowy nabytek – Opel Zafira 1.9 CDTi 150KM OPC Line.
Może nie jest to demon prędkości, ale i tak daje radę.
  Opel Zafira 1.9 CDTi 150KM OPC Line.
  Może nie jest to demon prędkości, ale i tak daje radę.
  7 lutego 2016, 22:16 przez ~Bombon | Do ulubionych | Skomentuj
  zarchiwizowany
  Opel "Opcio" Vectra – Opel "Opcio" Vectra B. Kupiony 2 miesiące temu a zrobiłem nim już jakieś 3000 km :).Jedni powiedzą że mało inni że całkiem sporo ;). Silnik 1.6 100 kuniów (całe szczęście jeszcze nie zdechły ;) ) zagazowany bo wiadomo w tym kraju każdy grosz się liczy :). Jeszcze dwa lata i będzie pełnoletni więc według mnie jeszcze dobry rok :). Do tej pory "zaliczył" już lisa samobójce i rów w zimę (świeży śnieg to i poniosło niestety...) ale także z 20 dupeczek ;) (jeżdżę często Łomża-Olsztyn i biorę kogo mogę co by taniej wyszło ;)). Oby tylko służył jak najdłużej :).
  Opel "Opcio" Vectra B. Kupiony 2 miesiące temu a zrobiłem nim już jakieś 3000 km :).Jedni powiedzą że mało inni że całkiem sporo ;). Silnik 1.6 100 kuniów (całe szczęście jeszcze nie zdechły ;) ) zagazowany bo wiadomo w tym kraju każdy grosz się liczy :). Jeszcze dwa lata i będzie pełnoletni więc według mnie jeszcze dobry rok :). Do tej pory "zaliczył" już lisa samobójce i rów w zimę (świeży śnieg to i poniosło niestety...) ale także z 20 dupeczek ;) (jeżdżę często Łomża-Olsztyn i biorę kogo mogę co by taniej wyszło ;)). Oby tylko służył jak najdłużej :).
  Opel Astra F – Moje pierwsze, w pełni własne auto. Zdjęcie z 2009r. Samochód fabrycznie na wyposażeniu miał nic. Miał silnik 1.4 8V, powalające 60KM, ale to auto miało to coś. Sprzedałem ją w 2013r, czego w sumie do dziś trochę żałuję. Ale jeszcze kiedyś ją odkupię!
  Moje pierwsze, w pełni własne auto. Zdjęcie z 2009r. Samochód fabrycznie na wyposażeniu miał nic. Miał silnik 1.4 8V, powalające 60KM, ale to auto miało to coś. Sprzedałem ją w 2013r, czego w sumie do dziś trochę żałuję. Ale jeszcze kiedyś ją odkupię!
  Astry F - Sid'a i Jackass'a – Zdjęcie z 2010r.
  Zdjęcie z 2010r.