Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  rafal9027

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 21 lutego 2016 - 19:32
  Ostatnio: 4 czerwca 2018 - 16:12
  • Materiałów na głównej: 5 z 6 (1 usunietych przez adm.)
  • Punktów za materiały: 87
  • Komentarzy: 18
  • Punktów za komentarze: 6
   
  Volvo S80 i BMW F10 – Scena jak z filmu Transporter
  Scena jak z filmu Transporter
  Volvo S80 T6 – Witam, to mój kolejny Volviacz. Od zakupu minęło już dobre pół roku ale uśmiech z twarzy gdy widzę go każdego ranka nie maleje. Kto ma ten wie o czym mówię kto nie miał niech żałuje.
  Witam, to mój kolejny Volviacz. Od zakupu minęło już dobre pół roku ale uśmiech z twarzy gdy widzę go każdego ranka nie maleje. Kto ma ten wie o czym mówię kto nie miał niech żałuje.
  Volvo S80 – Klimatyczna amatorska sesyjka. Piękne muskularne kształty mojego łosia.
  Klimatyczna amatorska sesyjka. Piękne muskularne kształty mojego łosia.
  zarchiwizowany
  Volvo S80 – Oto mój łośmajster :) benzynowa rzędowa szóstka 2.9 litra pojemności 204 łosie mechaniczne :) świetna maszyna dla ludzi zmęczonych oklepanymi BMW i Mercedesami, Volvo nie ustępuje im w najmniejszym stopniu :) kto nie jechał/ nie miał polecam gwarantuje zadowolenie :) PS. Wstawiam ponownie gdyż założyłem sobie konto na moto killerze :)
  Oto mój łośmajster :) benzynowa rzędowa szóstka 2.9 litra pojemności 204 łosie mechaniczne :) świetna maszyna dla ludzi zmęczonych oklepanymi BMW i Mercedesami, Volvo nie ustępuje im w najmniejszym stopniu :) kto nie jechał/ nie miał polecam gwarantuje zadowolenie :) PS. Wstawiam ponownie gdyż założyłem sobie konto na moto killerze :)

  1