Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  marjanos92

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 13 marca 2016 - 15:00
  Ostatnio: 13 marca 2017 - 21:43
  • Materiałów na głównej: 7 z 7
  • Punktów za materiały: 24
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
   
  Hot Brakes prezentuje kolejny odcinek z serii Hot Test, czyli rozrywkowego vloga motoryzacyjnego, a w nim:

  ------------------
  Toyota Rav4

  Jednostka napędowa: 2.5 Hybrid 197 KM

  Układ napędowy: 4x2

  Skrzynia biegów: E-CVT

  Kolor: biały
  13 marca 2017, 21:43 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Redakcja www.hotbrakes.pl prezentuje dziewiąty odcinek z serii Hot TEST, czyli rozrywkowego vloga motoryzacyjnego.

  W celu przetestowania nowego wcielenia Suzuki Vitary, zostaliśmy zaproszeni na trzydniowy wyjazd do centrum jezior mazurskich – Pierkunowa (takie małe coś obok Giżycka), gdzie przejechaliśmy się nią brzegiem jeziora oraz wpakowaliśmy się w dość poważny off-raod. Tam otrzymaliśmy zadania i wyzwania, które pozwoliły nam sprawdzić Vitarę od podszewki. Napotkaliśmy po drodze poważne problemy, które stawiały dalszą podróż pod znakiem zapytania... Były to trzy przyjemne i pełne przygód dni, podczas których przeżyliśmy jeden z większych stresów w życiu próbując dojechać do celu bez benzyny. Czy było łatwo? Przekonacie się oglądając. Zapraszamy na pierwszą z dwóch części! Miłego!
  28 sierpnia 2016, 18:42 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Redakcja www.hotbrakes.pl prezentuje siódmy odcinek z serii Hot TEST, czyli rozrywkowego vloga motoryzacyjnego.

  Lubimy jak producent szczerze postara się nad swoim modelem. Czasem jednak postara się aż nadto i powstaje samochód, który nie potrzebnie coś udaje. Megane GT z całych sił pragnie być hot-hatchem, ale trochę mu brakuje. To nic, zupełnie nic, bo w tym, w czym powinien być dobry, jest znakomity. W naszym teście z lotu ptaka sprawdziliśmy czy potrafi się kręcić wokół własnej osi niczym wózek sklepowy. Pędziliśmy na złamanie karku przez leśne serpentyny. Wsadziliśmy prezentera do bagażnika i odpaliliśmy kontrolę startu... Mimo tych głupot, udało się nam przemycić zaskakująco wiele konkretnych informacji. Np. że auto kica jak napalony zajączek. WTF!?? Zobaczycie to zrozumiecie. Miłego show!

  ------------------

  Wersja wyposażenia: GT

  Silnik: 1,6 TCe 205 KM

  Skrzynia biegów: EDC (7-biegowy automat)

  Kolor: ładny
  27 czerwca 2016, 15:18 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Redakcja www.hotbrakes.pl prezentuje siódmy odcinek z serii Hot TEST, czyli rozrywkowego vloga motoryzacyjnego.

  Top Gear stworzyło niegdyś kult Toyoty Hilux - ich zdaniem samochodu potrafiącego wytrzymać wszystko, co człowiek jest mu stanie zadać. Przeprowadzili nawet kilka dość drastycznych testów. Od tego czasu mieliśmy już trzy kolejne generacje i wiele się zmieniło, poza naturą Hiluxa. Nadal jest twardy, mocny i niezawodny, bez względu na przeszkodę. W związku z tym postanowiliśmy zobaczyć co pokaże na małej off-roadowej przygodzie z minimalnym udziałem asfaltu.Model: Toyota Hilux VII

  Wersja wyposażenia: SR5

  Silnik: 3.0 diesel, 171 KM

  Skrzynia biegów: automat
  11 czerwca 2016, 13:07 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Redakcja www.hotbrakes.pl prezentuje szósty odcinek z serii Hot TEST, czyli rozrywkowego vloga motoryzacyjnego.

  Podczas gdy większość producentów traktuje facelifting jak czystą okazję do zarobku, Mitsubishi wydaje się szczerze przejmować tym co produkuje. Nowy Outlnader, a w zasadzie jego poprawiona III generacja dowodzi, że Japończycy to honorowi ludzie. Liczba usprawnień przekroczyła setkę! Przetestowaliśmy czy jest cichszy od myszy pod miotłą, sprawdziliśmy co ma wspólnego z jedzeniem pałeczkami i wreszcie spróbowaliśmy obić sobie w nim jajka podczas małego off-roadu na poligonie. Enjoy the show!

  Wersja wyposażenia: Intense Plus

  Silnik: 2.0 l 150 KM

  Napęd: 4WD Auto

  Skrzynia biegów: CVT
  4 maja 2016, 17:59 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Niekonwencjonalny video-test Seata Leona Cupry. Atakowanie zakrętów na torze, jazda po autostradzie dosłownie bez trzymanki i wyścig Cupry z parkourowcem, który robi salto z jej dachu!
  31 marca 2016, 18:41 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Leci do was coś nowego i nie chodzi tylko o Fiata Tipo, ale również format, którego na http://hotbrakes.pl/ jeszcze nie było. "Na Żywioł" to spontaniczne video-recenzje samochodów z dziewiczych jazd testowych. Mamy z nimi styczność po raz pierwszy na chwilę przed tym, kiedy włączymy kamery. Owszem, czasem seplenimy, odrobinę bełkoczemy, za to przekazujemy swoje zdanie totalnie na żywioł, a jak wszyscy wiemy, pierwsze wrażenie... liczy się najbardziej.
  13 marca 2016, 15:03 przez marjanos92 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj

  1