Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  RockyGTI

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 29 stycznia 2016 - 14:15
  Ostatnio: 24 maja 2019 - 22:24
  • Materiałów na głównej: 6 z 6
  • Punktów za materiały: 127
  • Komentarzy: 8
  • Punktów za komentarze: 3
   
  Subaru Impreza Type RA & Toyota Sprinter Trueno AE86 – Fani Japońskiej motoryzacji pewnie będą kojarzyli to miejsce, i do jakiego anime to nawiązanie. Szkoda, że ten budynek został zburzony...
  Fani Japońskiej motoryzacji pewnie będą kojarzyli to miejsce, i do jakiego anime to nawiązanie. Szkoda, że ten budynek został zburzony...
  Wrak syrenki 105 u sąsiada,rok 1999/2000 – W tej Syrence bardzo lubiłem się bawić, jak byłem mały(nie był to jedyny wrak, w którym się bawiłem "za młodu"). Na zdjęciu ja i mój brat.
  W tej Syrence bardzo lubiłem się bawić, jak byłem mały(nie był to jedyny wrak, w którym się bawiłem "za młodu"). Na zdjęciu ja i mój brat.
  Polonez Caro & Caro plus 1.4 – Dwa Poldki z silnikami Rovera,oba z ELB vinie :) Caro plus mój, Caro kolegi.
  Dwa Poldki z silnikami Rovera,oba z ELB vinie :) Caro plus mój, Caro kolegi.
  Spot FSO 11.09.2016 – Spot miłośników FSO pod słynnym, Radomskim lotniskiem. Żałuję trochę,że nie uczestniczyłem w nim moim gruzo-GTI (siła wyższa), ale i tak było fajnie!
  Spot miłośników FSO pod słynnym, Radomskim lotniskiem. Żałuję trochę,że nie uczestniczyłem w nim moim gruzo-GTI (siła wyższa), ale i tak było fajnie!
  Niedzielny spot – Tak się bawi Polska młodzież! Zielony Caro+ mój, Caro (pod maską też Rover) i A4 kolegów. Zdjęcie autorstwa kolegi.
  Tak się bawi Polska młodzież! Zielony Caro+ mój, Caro (pod maską też Rover) i A4 kolegów. Zdjęcie autorstwa kolegi.
  Sierra – Taką ścierką bym nie pogardził.
  Taką ścierką bym nie pogardził.

  1