Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Hummer

   

  Hummer H2 –
  11 kwietnia 2023, 17:49 przez AwokadoOo (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Hummer H2 –
  25 października 2022, 19:47 przez AwokadoOo (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Hummer H1 –
  13 września 2022, 20:22 przez AwokadoOo (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Hummer H1 – Samochód terenowy klasy wyższej produkowany pod amerykańską marką Hummer w latach 1992–2006 oraz ponownie przez amerykańską firmę VLF jako HUMVEE C-Series od 2017. HMMWV zwany też Humvee opracowano dla armii Stanów Zjednoczonych w 1979 roku. Seryjna produkcja rozpoczęła się w 1985 roku. Dla potrzeb marketingowych producent auta, firma AM General Corporation stworzyła markę Hummer. Prawa do sprzedaży samochodów tej marki ma koncern General Motors. Sprzedaż luksusowych cywilnych wersji Humvee, znanych już jako Hummer, rozpoczęła się w 1992 roku. Wersja cywilna, oferowana w trzech wersjach nadwozia: Wagon, Hard Top i Soft Top, różni się od wersji wojskowej, przede wszystkim wnętrzem, które jest dostosowane do codziennej eksploatacji. Dodano pasy bezpieczeństwa, zagłówki, oświetlenie z halogenowymi żarówkami. Istnieje możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego takiego jak klimatyzacja, skórzane siedzenia, radio satelitarne, podłokietniki, przegrodę części bagażowej, czy chromowane detale nadwozia. Auto charakteryzuje się stałym napędem na 4 koła, oparciem konstrukcji na stalowej ramie, niezależnym zawieszeniem wszystkich kół, dużą zdolnością do pokonywania przeszkód terenowych. Opcjonalnie montowany jest system elektronicznej regulacji ciśnienia w oponach. Najsilniejszą dostępną wersja jest H1 Alpha, która używa silnika V8 Duramax o pojemności 6,6 l, który wytwarza moc maksymalną 305 KM, , połączonego z pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów Allison 1000.
  Samochód terenowy klasy wyższej produkowany pod amerykańską marką Hummer w latach 1992–2006 oraz ponownie przez amerykańską firmę VLF jako HUMVEE C-Series od 2017. HMMWV zwany też Humvee opracowano dla armii Stanów Zjednoczonych w 1979 roku. Seryjna produkcja rozpoczęła się w 1985 roku. Dla potrzeb marketingowych producent auta, firma AM General Corporation stworzyła markę Hummer. Prawa do sprzedaży samochodów tej marki ma koncern General Motors. Sprzedaż luksusowych cywilnych wersji Humvee, znanych już jako Hummer, rozpoczęła się w 1992 roku. Wersja cywilna, oferowana w trzech wersjach nadwozia: Wagon, Hard Top i Soft Top, różni się od wersji wojskowej, przede wszystkim wnętrzem, które jest dostosowane do codziennej eksploatacji. Dodano pasy bezpieczeństwa, zagłówki, oświetlenie z halogenowymi żarówkami. Istnieje możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego takiego jak klimatyzacja, skórzane siedzenia, radio satelitarne, podłokietniki, przegrodę części bagażowej, czy chromowane detale nadwozia. Auto charakteryzuje się stałym napędem na 4 koła, oparciem konstrukcji na stalowej ramie, niezależnym zawieszeniem wszystkich kół, dużą zdolnością do pokonywania przeszkód terenowych. Opcjonalnie montowany jest system elektronicznej regulacji ciśnienia w oponach. Najsilniejszą dostępną wersja jest H1 Alpha, która używa silnika V8 Duramax o pojemności 6,6 l, który wytwarza moc maksymalną 305 KM, , połączonego z pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów Allison 1000.
  15 kwietnia 2022, 13:44 przez Folley96 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Oryginalny, cywilny Hummer w tym roku kończy okrągłe 30 lat. Jaka była historia tej nieposkromionej terenówki, co łączy ją z Terminatorem i dlaczego ściągnęła na siebie aż taki gniew ekologów?
  14 stycznia 2022, 19:02 przez DanAndCarsOfficial (PW) | Do ulubionych | Skomentuj