Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Dacia

   

  Do zdarzenia w Mizerowie doszło w niedzielę, 21 maja około godziny 16.50 w Mizerowie (pow. pszczyński). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem VW Golf (41-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju) wyjeżdżając z ulicy Lipki, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu samochodem marki Dacia, który poruszał się od Pszczyny ulicą Wodzisławska w kierunku DK-81. W efekcie doszło do uderzenia w pojazd, który dachował. Kierujący samochodem Dacia został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
  Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek (20.09.22) przed godz. 11.00 we Włocławku. Policjantki ruchu drogowego wchodzące w skład grupy SPEED patrolowały wówczas nieoznakowanym radiowozem ulicę Toruńską. W pewnym momencie zauważyły, że pojazd dacia jadący w przeciwnym kierunku, nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.
  Policjantki od razu zatrzymały się, włączyły sygnały świetlne i podbiegły do auta. W środku był tylko kierowca, który zaczynał tracić świadomość. Funkcjonariuszki czym prędzej przystąpiły do udzielania pomocy. Za pośrednictwem dyżurnego wezwały karetkę oraz wyciągnęły mężczyznę z pojazdu. Do czasu przybycia medyków kontrolowały funkcje życiowe poszkodowanego, który następnie został przewieziony do szpitala. Choć zdarzenie wyglądało groźnie, to na szczęście po badaniach okazało się, że 74-latek nie doznał poważniejszych obrażeń.
  Funkcjonariusze ustalili, że do kolizji doszło z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia kierującego. W związku z powyższym skierują wniosek o badania kierowcy pod kątem ewentualnych przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami.
  22 września 2022, 23:57 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  #povdrivertv #DaciaSanderoIII #Dacia #Sandero #testdrive #pov #povdriver
  #povdrivertv #RenaultTalisman #Dacia #Sandero #testdrive #pov #povdriver
  #povdrivertv #DaciaDusterII #Dacia #Duster
  Dlaczego FSO upadło? Czemu nie mogło być jak Skoda, Dacia, albo Łada? I dlaczego nie miało szans przetrwać i dalej tłuc Polonezów?
  20 maja 2022, 0:40 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  2 kwietnia 2022, 19:04 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  28 października 2021, 18:41 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj