Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Dacia

   

  Grupa nastolatków w wieku 14-16 lat szaleje na parkingu, a po chwili wyprzedza autora nagrania. Warunki nie są najlepsze i już za kolejnym zakrętem Dacia Duster wpada w poślizg i dochodzi do dachowania.
  Auto finalnie zatrzymuje się na boku. Jak informuje autor i media, za kierownicą auta siedział 14-latek pod wpływem alkoholu. 4 jego kompanów uciekło zaraz po zdarzeniu w pole. Po dłuższej chwili wrócili na miejsce zdarzenia. Najprawdopodobniej także byli nietrzeźwi. Dwóch z nich zostało przetransportowanych do szpitala.
  26.11.2023 Chochołów
  27 listopada 2023, 11:26 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Policja ponownie blokuje pas na A4... Kolejna nagranie z niebezpiecznych popisów Policji. Wjazd z S19 na A4 gdzie Policja blokując drogę aby konwój ciężarówek mógł "bezpiecznie" wjechać na Autostradę (niestety brak nagrania).
  Policyjny bus wjeżdża przodem na prawy pas autostrady i zmusza kierowce ciężarówki do ostrego hamowania. Kierowca TIRa który jedzie za nim ucieka na lewy pas i zajeżdża drogę osobowej Dacii, której kierowca musi się sporo napocić aby wyhamować przed zderzakiem ciężarówki.

  Ostatnio tak Rzeszowska Policja tłumaczyła się TVN24
  "Informuję, że policjanci realizowali zadania związane z zapewnieniem bezpiecznego i płynnego włączenia się do ruchu transportu kolumny samochodów ciężarowych. Czynności wykonywano w oparciu o Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie okoliczności, w jakich są używane pojazdy uprzywilejowane w kolumnach oraz w oparciu o Zarządzenie nr 1385 Komendanta Głównego Policji w sprawie metod i form wykonywania przez policjantów zadań związanych z realizacją eskort policyjnych. Zaistniała sytuacja była doraźna i realizowana w ramach zabezpieczenia dynamicznego"

  4.08.2023 Autostrada A4 / Ekspresówka S19
  6 sierpnia 2023, 22:51 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  18 lipca 2023, 23:51 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Do zdarzenia w Mizerowie doszło w niedzielę, 21 maja około godziny 16.50 w Mizerowie (pow. pszczyński). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem VW Golf (41-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju) wyjeżdżając z ulicy Lipki, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu samochodem marki Dacia, który poruszał się od Pszczyny ulicą Wodzisławska w kierunku DK-81. W efekcie doszło do uderzenia w pojazd, który dachował. Kierujący samochodem Dacia został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
  Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek (20.09.22) przed godz. 11.00 we Włocławku. Policjantki ruchu drogowego wchodzące w skład grupy SPEED patrolowały wówczas nieoznakowanym radiowozem ulicę Toruńską. W pewnym momencie zauważyły, że pojazd dacia jadący w przeciwnym kierunku, nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.
  Policjantki od razu zatrzymały się, włączyły sygnały świetlne i podbiegły do auta. W środku był tylko kierowca, który zaczynał tracić świadomość. Funkcjonariuszki czym prędzej przystąpiły do udzielania pomocy. Za pośrednictwem dyżurnego wezwały karetkę oraz wyciągnęły mężczyznę z pojazdu. Do czasu przybycia medyków kontrolowały funkcje życiowe poszkodowanego, który następnie został przewieziony do szpitala. Choć zdarzenie wyglądało groźnie, to na szczęście po badaniach okazało się, że 74-latek nie doznał poważniejszych obrażeń.
  Funkcjonariusze ustalili, że do kolizji doszło z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia kierującego. W związku z powyższym skierują wniosek o badania kierowcy pod kątem ewentualnych przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami.
  22 września 2022, 23:57 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  #povdrivertv #DaciaSanderoIII #Dacia #Sandero #testdrive #pov #povdriver
  #povdrivertv #RenaultTalisman #Dacia #Sandero #testdrive #pov #povdriver
  #povdrivertv #DaciaDusterII #Dacia #Duster