Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  Henio

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 20 kwietnia 2015 - 14:50
  Ostatnio: 21 lutego 2016 - 21:23
  • Materiałów na głównej: 3 z 4 (1 usunietych przez adm.)
  • Punktów za materiały: 35
  • Komentarzy: 7
  • Punktów za komentarze: 0
   
  Mój nowy nabytek – Mój nowy nabytek, jest nim Peugeot 407, jak się spodoba to dam więcej fotek. W tle samochód który zapamiętam do końca życia, ponieważ to na nim robiłem pierwsze kilometry.
  Mój nowy nabytek, jest nim Peugeot 407, jak się spodoba to dam więcej fotek. W tle samochód który zapamiętam do końca życia, ponieważ to na nim robiłem pierwsze kilometry.
  Bo w wakacje nudzić się nie trzeba – Jak się spodoba to wstawię więcej, jakość średnia, bo telefonem.
  Jak się spodoba to wstawię więcej, jakość średnia, bo telefonem.
  22 listopada 2015, 20:38 przez Henio (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (1)
  Źródło:

  Własne

  zarchiwizowany
  Mój Golfik – Samochód jest już w mojej rodzinie od 8 lat, a w moich rękach od niespełna 8 miesięcy. Przy zakupie miał 220kkm (pewnie i tak był cofany), a na dzień dzisiejszy ma tylko 378kkm. Zdarzy mu się zaciągnąć troszkę oleju, ale tragedii nie ma. Pod maską drzemie moc 68KM, gdyż jest to 1.9 sdi. Powiem, że dla początkującego kierowcy taki silnik jest bardzo dobry, bo uczy on pokory za kierownicą. Zanim zaczniesz wyprzedzać, zastanowisz się 3 razy.
  Samochód jest już w mojej rodzinie od 8 lat, a w moich rękach od niespełna 8 miesięcy. Przy zakupie miał 220kkm (pewnie i tak był cofany), a na dzień dzisiejszy ma tylko 378kkm. Zdarzy mu się zaciągnąć troszkę oleju, ale tragedii nie ma. Pod maską drzemie moc 68KM, gdyż jest to 1.9 sdi. Powiem, że dla początkującego kierowcy taki silnik jest bardzo dobry, bo uczy on pokory za kierownicą. Zanim zaczniesz wyprzedzać, zastanowisz się 3 razy.

  1