Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Ku przestrodze

  Ku przestrodze – Witam, na zdjęciu powyżej auto, w którym doszło do wybuchu opony ( bieżnikowanej) przy niskiej prędkości (jak na autostradę) bo tylko 110km/h (dzięki Bogu tylko tyle). Ludzie nie kupujcie chińskich opon bieżnikowanych na przednią oś, a najlepiej w ogóle, lepiej kupić roczne opony ale firmowe niż bieżniki, opona wybuchła na autostradzie tuż przy zjeździe na parking, auto ściągnęło w prawą stronę, brak czasu na reakcje. Huk, pisk opon, trzask, tyle było po oponie i niestety samochodzie, auto uderzyło centralnie w łączenie barierki na autostradzie. Dobrze, że była banda tłumiąca. Kierowca pomimo tak rozległych zniszczeń pojazdu wyszedł bez szwanku, aż policja się dziwiła. Dzięki Bogu auto uderzyło bardziej stroną pasażera niż kierowcy; to uratowało mu życie oraz zdrowie.


Powtarzam raz jeszcze, nie kupujcie chińskich opon, wiadomo wszyscy chcą oszczędzać ale apeluje po raz kolejny o zdrowy rozsądek a nie sknerstwo.
  Witam, na zdjęciu powyżej auto, w którym doszło do wybuchu opony ( bieżnikowanej) przy niskiej prędkości (jak na autostradę) bo tylko 110km/h (dzięki Bogu tylko tyle). Ludzie nie kupujcie chińskich opon bieżnikowanych na przednią oś, a najlepiej w ogóle, lepiej kupić roczne opony ale firmowe niż bieżniki, opona wybuchła na autostradzie tuż przy zjeździe na parking, auto ściągnęło w prawą stronę, brak czasu na reakcje. Huk, pisk opon, trzask, tyle było po oponie i niestety samochodzie, auto uderzyło centralnie w łączenie barierki na autostradzie. Dobrze, że była banda tłumiąca. Kierowca pomimo tak rozległych zniszczeń pojazdu wyszedł bez szwanku, aż policja się dziwiła. Dzięki Bogu auto uderzyło bardziej stroną pasażera niż kierowcy; to uratowało mu życie oraz zdrowie.


  Powtarzam raz jeszcze, nie kupujcie chińskich opon, wiadomo wszyscy chcą oszczędzać ale apeluje po raz kolejny o zdrowy rozsądek a nie sknerstwo.
  14 listopada 2014, 5:04 przez Axil171 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (53)
  Źródło:

  Własne

  Komentarze

  Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…