Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  staryjaponiec

  Turbowymiatacz
  Zamieszcza materiały od: 1 grudnia 2012 - 0:29
  Ostatnio: 2 maja 2018 - 20:12
  O sobie:

  http://staryjaponiec.blogspot.com

  • Materiałów na głównej: 1285 z 1361 (76 usunietych przez adm.)
  • Punktów za materiały: 49798
  • Komentarzy: 412
  • Punktów za komentarze: 585
   
  zarchiwizowany
  Honda S2000 – Trzy Hondy przed torem wyścigowym Atlanta Motor Speedway.
  Trzy Hondy przed torem wyścigowym Atlanta Motor Speedway.
  Esprit NSX, SS Works CRX, Spoon S2000 – Hondy zbudowane do wyścigów. Fotka z 2011 r. Na dzień dzisiejszy, Esprit NSX oraz Spoon S2000 przeszły wiele kolejnych modyfikacji, nie wiem jak SS Works CRX.
  Hondy zbudowane do wyścigów. Fotka z 2011 r. Na dzień dzisiejszy, Esprit NSX oraz Spoon S2000 przeszły wiele kolejnych modyfikacji, nie wiem jak SS Works CRX.
  Hybrydowa Toyota, startująca w japońskiej lidze wyścigowej Super GT.
  23 września 2015, 15:38 przez staryjaponiec (PW) | było | Do ulubionych | Skomentuj
  Daikoku Futo Parking Area, Yokohama, Japonia – Jedna z najbardziej charakterystycznych miejscówek w Japonii, gdzie często można spotkać ciekawe samochody.
  Jedna z najbardziej charakterystycznych miejscówek w Japonii, gdzie często można spotkać ciekawe samochody.
  zarchiwizowany
  Suzuki Wagon R – Kompaktowy minivan z klasy kei car (silnik max 0.65L, 64 KM). Nawet takie samochody, od kilkudziesięciu lat, mają w Japonii fanów modyfikacji i scena tuningu takich samochodów jest tam prężna. Przy okazji, Suzuki Wagon R to jeden z najlepiej sprzedających się kei car w historii, popularność zawdzięcza przede wszystkim maksymalnemu wykorzystaniu wymiarów dla klasy kei car, jest bardzo praktyczny, jak na tak mały samochód, a przy tym niedrogi i bardzo oszczędny.
  Kompaktowy minivan z klasy kei car (silnik max 0.65L, 64 KM). Nawet takie samochody, od kilkudziesięciu lat, mają w Japonii fanów modyfikacji i scena tuningu takich samochodów jest tam prężna. Przy okazji, Suzuki Wagon R to jeden z najlepiej sprzedających się kei car w historii, popularność zawdzięcza przede wszystkim maksymalnemu wykorzystaniu wymiarów dla klasy kei car, jest bardzo praktyczny, jak na tak mały samochód, a przy tym niedrogi i bardzo oszczędny.