Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  rokr

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 15 maja 2015 - 19:43
  Ostatnio: 1 marca 2017 - 19:42
  • Materiałów na głównej: 11 z 12 (1 usunietych przez adm.)
  • Punktów za materiały: 571
  • Komentarzy: 6
  • Punktów za komentarze: 10
   
  Taki tam skromny Opel – Opel Calibra 3.0 V6
  Opel Calibra 3.0 V6
  Opel Calibra – Opel Calibra w pakiecie Steinmetz, a pod maską 3.0 v6
  Opel Calibra w pakiecie Steinmetz, a pod maską 3.0 v6
  Opel Calibra – Moje dwie Calibry. Pierwsza w moim posiadaniu już 2 lata, rocznik 91, a pod maską c20ne. Druga nabyta dość niedawno, rocznik 92, pakiet steinmetz, full opcja a pod maską 3.0 v6
  Moje dwie Calibry. Pierwsza w moim posiadaniu już 2 lata, rocznik 91, a pod maską c20ne. Druga nabyta dość niedawno, rocznik 92, pakiet steinmetz, full opcja a pod maską 3.0 v6
  20 października 2016, 17:47 przez rokr (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (12)
  Opel Calibra – Opel Calibra z 1991 roku
  Opel Calibra z 1991 roku
  Front Swap Corsa B do Tigry – Auto jest tylko moim pomysłem i zastanawia mnie, dlaczego ludzie przekładają front z Tigry do Corsy, a w drugą stronę już nie. Wcale źle to nie wygląda.
  Auto jest tylko moim pomysłem i zastanawia mnie, dlaczego ludzie przekładają front z Tigry do Corsy, a w drugą stronę już nie. Wcale źle to nie wygląda.
  Calibra kąpiel – Poranne mycie. 
Zapraszam na fanpejdż.
  Poranne mycie.
  Zapraszam na fanpejdż.
  Dat Ass! Calibra! – Po ponad półtora roku w moich rękach, w końcu jakoś wygląda. Uważam, że Calibra, której miejsce było na złomie, została uratowana i znowu cieszy oko. A najlepszym przykładem jest to, że prawie za każdym razem jak gdzieś jadę to ktoś podejdzie i pyta o nią.
  Po ponad półtora roku w moich rękach, w końcu jakoś wygląda. Uważam, że Calibra, której miejsce było na złomie, została uratowana i znowu cieszy oko. A najlepszym przykładem jest to, że prawie za każdym razem jak gdzieś jadę to ktoś podejdzie i pyta o nią.
  Calibra, efekty remontu – Zdjęcie pasa tylnego przed i po remoncie blacharskim . Auto na szczęście jest już całe wyspawane i odmalowane. Było warto bo Calibr już więcej nie przybędzie.
  Zdjęcie pasa tylnego przed i po remoncie blacharskim . Auto na szczęście jest już całe wyspawane i odmalowane. Było warto bo Calibr już więcej nie przybędzie.