Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  NooControl

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 16 grudnia 2013 - 0:32
  Ostatnio: 27 maja 2019 - 16:40
  • Materiałów na głównej: 7 z 7
  • Punktów za materiały: 196
  • Komentarzy: 29
  • Punktów za komentarze: 7
   
  Volvo 740 – Wcześniej lubowałem się w Japończykach (w sumie dalej coś do nich ciągnie), do momentu kupienia Volvo S60 nie sądziłem że kupie jeszcze drugie i to właśnie poczciwą cegłę. Samochód wymaga troski, sporo czasu i trochę mniej pieniędzy.... I przeglądu. Postaram się zrobić dosyć ładną turbo kanapę. W tej chwili 2,3 115km na automacie, do końca roku zrobię na bank mechanikę i być może jak się uda to albo turbo założę albo blachę podciągnę. Zobaczymy co przyjdzie jako pierwsze. Jeżeli jest ktoś z Trójmiasta to zapraszam na spocika.
  Wcześniej lubowałem się w Japończykach (w sumie dalej coś do nich ciągnie), do momentu kupienia Volvo S60 nie sądziłem że kupie jeszcze drugie i to właśnie poczciwą cegłę. Samochód wymaga troski, sporo czasu i trochę mniej pieniędzy.... I przeglądu. Postaram się zrobić dosyć ładną turbo kanapę. W tej chwili 2,3 115km na automacie, do końca roku zrobię na bank mechanikę i być może jak się uda to albo turbo założę albo blachę podciągnę. Zobaczymy co przyjdzie jako pierwsze. Jeżeli jest ktoś z Trójmiasta to zapraszam na spocika.
  24 maja 2019, 0:54 przez NooControl (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (2)
  Źródło:

  Własne

  Miło powrócić! – Ładnych kilka lat mnie tu nie było. Fajnie że można jeszcze czas znaleźć aby powrócić do starych nawyków (czyt. przeglądanie MK)

Jako żeby nie było nie motoryzacyjne to przedstawiam wam mój służbowóz zaraz po co piątkowym myciu. Samochód jest w wersji do 5.5t zatem robi jako mała ciężarówka, niestety jest to samochód strasznie nie przemyślany. Największa wada to hamulce - są identyczne jak w wersji do 3.5t. W sumie chyba w najbogatszej wersji wyposażenia, bo nie ma tylko halogenów.

Pozdrawiam cieplutko i witam ponownie.
  Ładnych kilka lat mnie tu nie było. Fajnie że można jeszcze czas znaleźć aby powrócić do starych nawyków (czyt. przeglądanie MK)

  Jako żeby nie było nie motoryzacyjne to przedstawiam wam mój służbowóz zaraz po co piątkowym myciu. Samochód jest w wersji do 5.5t zatem robi jako mała ciężarówka, niestety jest to samochód strasznie nie przemyślany. Największa wada to hamulce - są identyczne jak w wersji do 3.5t. W sumie chyba w najbogatszej wersji wyposażenia, bo nie ma tylko halogenów.

  Pozdrawiam cieplutko i witam ponownie.
  Opony – Chwila na przemyślenie...
  Chwila na przemyślenie...
  Hyundai Accent na żyletki – Niestety mój pierwszy samochód idzie na żyletki. Na zdjęciu nie wygląda tragicznie, ale do wymiany, błotnik, maska, pas przedni, belka przednia, reflektor i dłubanina w elektryce, bo silnik kręci ale nie odapala. Jak to się stało ? Na kierowcy przed mną zostało wymuszone pierwszeństwo, co spowodowało gwałtowne hamowanie i wjechanie w tyłek.
  Niestety mój pierwszy samochód idzie na żyletki. Na zdjęciu nie wygląda tragicznie, ale do wymiany, błotnik, maska, pas przedni, belka przednia, reflektor i dłubanina w elektryce, bo silnik kręci ale nie odapala. Jak to się stało ? Na kierowcy przed mną zostało wymuszone pierwszeństwo, co spowodowało gwałtowne hamowanie i wjechanie w tyłek.
  16 stycznia 2015, 23:57 przez NooControl (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (10)
  Źródło:

  Własne.

  Hyundai Accent – Szału nie ma. Do wymiany wahacz, zacisk hamulcowy, podnośniki szyb, i klemy. Pomalowany jakąś farbą stoczniową antykorozyjną (o dziwo jest tylko kilka ognisk korozji). W planach oprócz tego, że oczywiście zostanie naprawiony, to dojdą na pewno alu felgi, oraz przednie halogeny muszę odpalić (coś nie świecą). Mój pierwszy samochód, kupiony za własne pieniądze i ubezpieczenie również na siebie!
  Szału nie ma. Do wymiany wahacz, zacisk hamulcowy, podnośniki szyb, i klemy. Pomalowany jakąś farbą stoczniową antykorozyjną (o dziwo jest tylko kilka ognisk korozji). W planach oprócz tego, że oczywiście zostanie naprawiony, to dojdą na pewno alu felgi, oraz przednie halogeny muszę odpalić (coś nie świecą). Mój pierwszy samochód, kupiony za własne pieniądze i ubezpieczenie również na siebie!
  16 września 2014, 16:35 przez NooControl (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (3)
  Źródło:

  Własne.

  Laguna I - Virtual Tuning Quick – Może i bazę zgapiłem, ale nic po za tym. Błędów jest więcej niż włosów na głowie mam. Jak zobaczyłem, że ktoś tu wstawił swoje VT tej laguny stwierdziłem, że mogę coś z nią spróbować. Przednie koło zobaczyłem już po zapisaniu i nie chciało mi się poprawiać. Pierwsze VT od 3 lat.
  Może i bazę zgapiłem, ale nic po za tym. Błędów jest więcej niż włosów na głowie mam. Jak zobaczyłem, że ktoś tu wstawił swoje VT tej laguny stwierdziłem, że mogę coś z nią spróbować. Przednie koło zobaczyłem już po zapisaniu i nie chciało mi się poprawiać. Pierwsze VT od 3 lat.

  1