Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  Meff

  Kierowca
  Zamieszcza materiały od: 10 stycznia 2014 - 21:00
  Ostatnio: 18 kwietnia 2020 - 10:56
  • Materiałów na głównej: 12 z 16 (4 usunietych przez adm.)
  • Punktów za materiały: 649
  • Komentarzy: 43
  • Punktów za komentarze: 37
   
  Le Franse –
  17 kwietnia 2020, 22:11 przez Meff (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  Własne

  Spełniania marzeń ciąg dalszy – Kilka chwil spędzonych z mikrofibrą i kosmetykami samochodowymi i taki efekt. Dodatkowo Pug dostał na początku kwietnia nowy setup letni: DOTZ Mugello Dark 16'' z oponami Dunlop SportMaxx RT. Jak Wam się podoba?
  Kilka chwil spędzonych z mikrofibrą i kosmetykami samochodowymi i taki efekt. Dodatkowo Pug dostał na początku kwietnia nowy setup letni: DOTZ Mugello Dark 16'' z oponami Dunlop SportMaxx RT. Jak Wam się podoba?
  Szanujmy się, zdejmij nogę z hamulca – Oczekując na skrzyżowaniu na zielone światło zaobserwowałem, że zdecydowana większość kierowców usilnie gniecie pedał hamulca. W okresie zimowym gdy szybko zapada zmrok, stanie za kimś takim na prawdę męczy wzrok - zwłaszcza jeżeli są to światła LED a w zdecydowanej większości przypadków stoimy na równej powierzchni i samochód nigdzie nie odjedzie, a jeżeli koniecznie chcesz, możesz przecież użyć hamulca ręcznego. To na prawdę niewiele a dużo zmieni.
  Oczekując na skrzyżowaniu na zielone światło zaobserwowałem, że zdecydowana większość kierowców usilnie gniecie pedał hamulca. W okresie zimowym gdy szybko zapada zmrok, stanie za kimś takim na prawdę męczy wzrok - zwłaszcza jeżeli są to światła LED a w zdecydowanej większości przypadków stoimy na równej powierzchni i samochód nigdzie nie odjedzie, a jeżeli koniecznie chcesz, możesz przecież użyć hamulca ręcznego. To na prawdę niewiele a dużo zmieni.
  10 listopada 2014, 17:44 przez Meff (PW) | było | Do ulubionych | Skomentuj (19)
  Wy też lubicie tą serie? Ja na przykład poznawałem fizykę jazdy samochodem grając w jej pierwsze wydanie, już za młodych lat. Zostało mi do dzisiaj.
  6 września 2014, 11:56 przez Meff (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (3)
  Co myślicie o takim pomyśle? – Lepszy czysty czy żółty halogen?
Osobiście podobają mi się oba warianty więc proszę o opinie - póki co tylko przymiarka.
  Lepszy czysty czy żółty halogen?
  Osobiście podobają mi się oba warianty więc proszę o opinie - póki co tylko przymiarka.
  22 lipca 2014, 2:29 przez Meff (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (13)
  Źródło:

  Własne

  zarchiwizowany
  Zalety pracy kuriera – Krajobraz napotkany w trasie po Niemczech. Można trafić na o wiele lepsze ale nie wszędzie można się zatrzymać.
  Krajobraz napotkany w trasie po Niemczech. Można trafić na o wiele lepsze ale nie wszędzie można się zatrzymać.
  8 czerwca 2014, 14:58 przez Meff (PW) | było | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  Własne

  Różnica między potrzebą pomocy a nałogiem... – Ostatnio obejrzałem tutaj filmik motocyklisty który kupił starszemu Panu lekarstwa. Dzisiaj gdy stałem na czerwonym świetle podszedł do mnie Pan z tabliczką "Zbieram na jedzenie". Z początku powiedziałem mu, że nie mam drobnych ponieważ wszystko wydałem na myjnie. Po kilkuset metrach dotarło do mnie, że zachowałem się jak cham i prostak, bo pomimo że nie mam przy sobie drobnych mogę przecież kupić temu człowiekowi jedzenie płacąc kartą. Podjechałem więc do najbliższego sklepu i kupiłem 10 kajzerek, ser żółty, salami, szynkę, miałem również w samochodzie zapakowanych kilka pierogów domowej roboty. Wróciłem na skrzyżowanie na którym ów człowiek prowadził zbiórkę i grzecznie zaprosiłem go do samochodu mówiąc, że skoro zbiera na jedzenie to chętnie mu je dam. Odpowiedź była następująca: "Ale pieniądze." Oczywiście odparłem, że nie, że mam jedzenie i dam mu je zamiast pieniędzy. Cóż, ów człowiek jednoznacznie odparł: "NIE." Był wręcz obrażony... Oczywiście powiedziałem mu kilka dosadnych słów ponieważ nie wytrzymałem, ale mimo wszystko nie obraziłem go. LECZ MORAŁ KTÓRY CHCIAŁBYM WAM PRZEKAZAĆ JEST TAKI, że jeżeli spotykacie się z taką sytuacją, nie dawajcie takim ludziom pieniędzy od razu. Zaproponujcie że kupicie im jedzenie. Jeżeli się zgodzą to kupcie im je i jeżeli macie ochotę dopiero wtedy dajcie tym ludziom trochę grosza, bo tylko wtedy będziecie mieli pewność, że ten człowiek nie kłamie i na prawdę potrzebuję pomocy.
  Ostatnio obejrzałem tutaj filmik motocyklisty który kupił starszemu Panu lekarstwa. Dzisiaj gdy stałem na czerwonym świetle podszedł do mnie Pan z tabliczką "Zbieram na jedzenie". Z początku powiedziałem mu, że nie mam drobnych ponieważ wszystko wydałem na myjnie. Po kilkuset metrach dotarło do mnie, że zachowałem się jak cham i prostak, bo pomimo że nie mam przy sobie drobnych mogę przecież kupić temu człowiekowi jedzenie płacąc kartą. Podjechałem więc do najbliższego sklepu i kupiłem 10 kajzerek, ser żółty, salami, szynkę, miałem również w samochodzie zapakowanych kilka pierogów domowej roboty. Wróciłem na skrzyżowanie na którym ów człowiek prowadził zbiórkę i grzecznie zaprosiłem go do samochodu mówiąc, że skoro zbiera na jedzenie to chętnie mu je dam. Odpowiedź była następująca: "Ale pieniądze." Oczywiście odparłem, że nie, że mam jedzenie i dam mu je zamiast pieniędzy. Cóż, ów człowiek jednoznacznie odparł: "NIE." Był wręcz obrażony... Oczywiście powiedziałem mu kilka dosadnych słów ponieważ nie wytrzymałem, ale mimo wszystko nie obraziłem go. LECZ MORAŁ KTÓRY CHCIAŁBYM WAM PRZEKAZAĆ JEST TAKI, że jeżeli spotykacie się z taką sytuacją, nie dawajcie takim ludziom pieniędzy od razu. Zaproponujcie że kupicie im jedzenie. Jeżeli się zgodzą to kupcie im je i jeżeli macie ochotę dopiero wtedy dajcie tym ludziom trochę grosza, bo tylko wtedy będziecie mieli pewność, że ten człowiek nie kłamie i na prawdę potrzebuję pomocy.
  12 maja 2014, 1:38 przez Meff (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (6)
  zarchiwizowany
  Szacunek – Wynik wyścigu to tylko wynik. Ale szacunek za podjęcie walki należy się ZAWSZE. Pamiętajmy o tym.

Z tego miejsca chciałbym podziękować kierowcy Hondy Civic VI generacji, za wyścig z 306 :)
  Wynik wyścigu to tylko wynik. Ale szacunek za podjęcie walki należy się ZAWSZE. Pamiętajmy o tym.

  Z tego miejsca chciałbym podziękować kierowcy Hondy Civic VI generacji, za wyścig z 306 :)
  10 kwietnia 2014, 23:07 przez Meff (PW) | było | Do ulubionych | Skomentuj
  Peugeot – Na zdjęciu 306 taty, jeszcze za czasów Cargo w W-Wa, delikatnie przerobione w edytorze zdjęć Nokii. Według mnie wyszedł fajny klimat fotki dlatego wrzucam. A Wy co uważacie?
  Na zdjęciu 306 taty, jeszcze za czasów Cargo w W-Wa, delikatnie przerobione w edytorze zdjęć Nokii. Według mnie wyszedł fajny klimat fotki dlatego wrzucam. A Wy co uważacie?
  4 kwietnia 2014, 19:21 przez Meff (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  Własne

  zarchiwizowany
  Polerujemy – Moje 306 nie ma 7 lat gwarancji, ale ma 14 lat i wciąż wygląda świetnie.
Polerowanie ręczne.
  Moje 306 nie ma 7 lat gwarancji, ale ma 14 lat i wciąż wygląda świetnie.
  Polerowanie ręczne.
  26 marca 2014, 20:41 przez Meff (PW) | było | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  Własne