Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Profil użytkownika

  K2Auto

  Młody rajdowiec
  Zamieszcza materiały od: 20 marca 2017 - 14:12
  Ostatnio: 28 października 2019 - 9:59
  • Materiałów na głównej: 68 z 68
  • Punktów za materiały: 82
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
   
  Jak to zrobić? Jak wybrać najlepszy smar do łańcucha? Co ile trzeba smarować łańcuch w motocyklu?
  28 października 2019, 9:59 przez K2Auto (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  K2 Auto Jak Nowe

  K2 Satina Pro to dressing do plastików wewnętrznych, nadaje satynowy efekt bez nadmiernego połysku czy tłustej powłoki.
  15 października 2019, 7:15 przez K2Auto (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Zobacz test drogi hamowania przed i po wymianie płynu hamulcowego!
  3 października 2019, 8:13 przez K2Auto (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Powłoka ceramiczna to obecnie najlepszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodu przed różnego typu uszkodzeniami. Dodatkowo powłoka ceramiczna na lakier zapewnia niezwykle atrakcyjny wygląd samochodu – jakby pojazd przed chwilą wyjechał z woskowania. Efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. Teraz, dzięki K2 Gravon Lite, na takie rozwiązanie może pozwolić sobie każdy! Powłoka ceramiczna dostępna na każdą kieszeń? Do samodzielnego nałożenia!
  Wosk w płynie – szybki połysk w kilka minut!
  Są w życiu każdego kierowcy chwile kiedy zwyczajnie nie mamy czasu na zaawansowane zabiegi z lakierem naszego pojazdu i zależy nam na szybkim efekcie. Niezależnie czy to weekendowa eskapada za miasto, wyjazd na rodzinną uroczystość czy wypad z kumplami na miasto, kiedy samo mycie to za mało, a na dokładne woskowanie nie ma czasu z pomocą przyjdzie wosk w płynie, taki jak np. K2 Spectrum.
  Nikt tak szybko jak on nie zadba o lakier i detale waszego auta, nadając im połysk w dosłownie kilka chwil. Dzięki niemu całe auto może nabrać blasku w zaledwie kilka minut.
  Dym papierosowy wnika wszędzie: w tapicerkę, w wykładzinę i podsufitkę oraz
  w tworzywa sztuczne. Otwieranie okien w czasie jazdy pomaga tylko powierzchownie. Nawet jeżeli nie palisz w aucie, to zapach dymu tytoniowego pozostaje na rękach, twarzy, czy ubraniu Twoim lub pasażera. Równocześnie osoba paląca nie chce rezygnować z palenia papierosów w aucie. W tym wypadku odświeżacz powietrza może pomóc wypchnąć nieprzyjemną woń z auta na zewnątrz swoim silnym aromatem lub zamaskować woń dymu nikotynowego.

  CZYTAJ WIĘCEJ: https://k2.com.pl/blog/odswiezacz-powietrza-w-samochodzie?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
  25 kwietnia 2019, 8:55 przez K2Auto (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  YouTube

  K2 DERUSTO TOTAL GEL to profesjonalny odrdzewiacz o konsystencji żelu, który nie spływa z pionowych powierzchni. Szybko i skutecznie usuwa rdzę ze wszystkich rodzajów metali. Po rozcieńczeniu z wodą nadaje się także do usuwania osadów z płytek i armatury sanitarnej. Dla elementów z dużą ilością szczelin polecamy użycie innego doskonałego odrdzewiacza z serii K2 DERUSTO+, który usuwa rdzę poprzez zanurzenie w nim całego elementu.
  Największą zaletą K2 suchego smaru do łańcucha jest to ,że w momencie aplikacji jest on płynny, dzięki czemu penetruje wszystkie elementy łańcucha. Natomiast po ok. 30 min tężeje, pozostawiając, przeźroczystą warstwę smarująco-ochronną. Warstwa ta niezwykle mocno przywiera do łańcucha, dzięki czemu nie odpada od niego w czasie jazdy. Przez co motocykl pozostaje czysty, a interwały pomiędzy kolejnymi smarowaniami mogą zostać wydłużone, ponieważ smar pozostaje na swoim miejscu zamiast chlapać na elementy takie jak koła czy wahacz.
  Miłe zapachy pozytywnie wpływają na ludzkie zachowanie oraz myślenie. Dotyczy to także kierowców, którzy są szczególnie narażeni na sytuacje stresowe, a także… na szereg niemiłych woni w trakcie prowadzenia auta. Czy warto używać odświeżacza powietrza w samochodzie? Czy dzięki temu korzystanie z samochodu będzie przyjemniejsze?

  Sprawdź źródło!!!