Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Hyundai

   

  Garść nowości ze świata motoryzacji.
  9 czerwca 2024, 22:04 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Czy nowy Hyundai Tucson SUV to auto dla Ciebie? – Hyundai Tucson to auto produkowane już od 2004 roku. Od 2020 roku klienci mogą kupować najnowszą, czwartą generację modelu. Czy SUV nadaje się wyłącznie do jazdy w terenie, a może sprawdzi się również w mieście? Czy to auto rodzinne, czy dla aktywnych indywidualistów? Sprawdź – poniżej odpowiadamy na te i inne pytania dotyczące nowego Hyundai Tucson SUV!


Hyundai Tucson SUV – najważniejsze informacje


  Hyundai Tucson SUV w nowej odsłonie wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną, dynamiczną linią nadwozia, a także nieco większymi wymiarami niż poprzednik. Jest ceniony za bogate wyposażenie dodatkowe, dostępne m.in. w pakietach Safety, Sun, Teal.


Jakie wersje Hyundai Tucson SUV masz do wyboru?


  Poszczególne modele Hyundai Tucson SUV różnią się:  - skrzynią biegów – do wyboru masz następujące wersje: manualną – 6-biegową, dwusprzęgłową – 7-biegową oraz automatyczną – 6-biegową;  - silnikiem – możesz wybrać klasyczny silnik benzynowy 1.6 TGDI o mocy 150 KM, silnik hybrydowy o mocy 160 lub 180 KM (silniki benzynowe) lub 135 KM (silniki wysokoprężne) oraz silnik Full Hybrid z napędem 1.6 TGDI o mocy 230 KM z napędem na dwa lub cztery koła;  - bagażnikami – najmniejsze mieszczą 620 litrów, w modelach z możliwością złożenia siedzeń jest to nawet 1799 litrów.


Auto miejskie i na trudne warunki, dla rodziny i dla firmy


  SUV-y od kilkunastu lat zdobywają popularność jako auta miejskie. Hyundai Tucson SUV doskonale spełni się w tej roli – przede wszystkim dzięki kamerom i dużemu prześwitowi z tyłu ułatwiającym parkowanie i poruszanie się w gęsto zabudowanym terenie.  Samochód to idealna propozycja dla rodziny. Duże nadwozie zapewnia komfort podróży nawet 5 osobom, a pojemny bagażnik ułatwi pakowanie na wakacje. Wytrzymałe, uniwersalne auto doskonale sprawdzi się także jako model do zadań specjalnych w firmie.


Czy stać Cię na Hyundai Tucson SUV?


  Koszt zakupu nowego Hyundai Tucson SUV to, w zależności od wersji, od około 140 do 160 tysięcy złotych. To za dużo jak na Twoje możliwości? Na szczęście zakup za gotówkę nie jest jedynym rozwiązaniem.  Czy wiesz, że Twój Hyundai Tucson SUV może Cię kosztować jedynie… niespełna 1 tysiąc złotych miesięcznie? Tyle wynoszą najniższe raty leasingowe lub czynsz za wynajem długoterminowy. Jak działa każde z tych rozwiązań?  - W przypadku leasingu firma leasingowa kupuje auto dla Ciebie, a Ty spłacasz zakup w postaci comiesięcznych rat leasingowych. Możesz wpłacić wkład własny w dowolnej wysokości – dzięki temu raty są niższe. Umowy leasingowe zawiera się najczęściej na 2-5 lat. Po tym czasie możesz wykupić auto za niewielką kwotę.  - W przypadku najmu długoterminowego korzystasz z samochodu, który firma wynajmująca ma w swojej flocie. Okres najmu wynosi najczęściej od 2 do 5 lat. W czynszu mogą być uwzględnione dodatkowe usługi: wymiana opon, assistance, serwis.  Od czego zależą opłaty za korzystanie z samochodu? Niezależnie od opcji, kluczowe są następujące kwestie: okres najmu lub leasingu, wysokość wkładu własnego oraz standard wyposażenia auta. Hyundai Tucson SUV w podstawowej wersji można wynająć lub wziąć w leasing za nawet mniej niż 1 tysiąc złotych miesięcznie. Dodatkowe wyposażenie lub lepsze parametry będą oznaczały wyższe koszty, sięgające nawet 2 tysięcy złotych.

  Hyundai Tucson to auto produkowane już od 2004 roku. Od 2020 roku klienci mogą kupować najnowszą, czwartą generację modelu. Czy SUV nadaje się wyłącznie do jazdy w terenie, a może sprawdzi się również w mieście? Czy to auto rodzinne, czy dla aktywnych indywidualistów? Sprawdź – poniżej odpowiadamy na te i inne pytania dotyczące nowego Hyundai Tucson SUV!

  Hyundai Tucson SUV – najważniejsze informacje

  Hyundai Tucson SUV w nowej odsłonie wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną, dynamiczną linią nadwozia, a także nieco większymi wymiarami niż poprzednik. Jest ceniony za bogate wyposażenie dodatkowe, dostępne m.in. w pakietach Safety, Sun, Teal.

  Jakie wersje Hyundai Tucson SUV masz do wyboru?

  Poszczególne modele Hyundai Tucson SUV różnią się:

  - skrzynią biegów – do wyboru masz następujące wersje: manualną – 6-biegową, dwusprzęgłową – 7-biegową oraz automatyczną – 6-biegową;

  - silnikiem – możesz wybrać klasyczny silnik benzynowy 1.6 TGDI o mocy 150 KM, silnik hybrydowy o mocy 160 lub 180 KM (silniki benzynowe) lub 135 KM (silniki wysokoprężne) oraz silnik Full Hybrid z napędem 1.6 TGDI o mocy 230 KM z napędem na dwa lub cztery koła;

  - bagażnikami – najmniejsze mieszczą 620 litrów, w modelach z możliwością złożenia siedzeń jest to nawet 1799 litrów.

  Auto miejskie i na trudne warunki, dla rodziny i dla firmy

  SUV-y od kilkunastu lat zdobywają popularność jako auta miejskie. Hyundai Tucson SUV doskonale spełni się w tej roli – przede wszystkim dzięki kamerom i dużemu prześwitowi z tyłu ułatwiającym parkowanie i poruszanie się w gęsto zabudowanym terenie.

  Samochód to idealna propozycja dla rodziny. Duże nadwozie zapewnia komfort podróży nawet 5 osobom, a pojemny bagażnik ułatwi pakowanie na wakacje. Wytrzymałe, uniwersalne auto doskonale sprawdzi się także jako model do zadań specjalnych w firmie.

  Czy stać Cię na Hyundai Tucson SUV?

  Koszt zakupu nowego Hyundai Tucson SUV to, w zależności od wersji, od około 140 do 160 tysięcy złotych. To za dużo jak na Twoje możliwości? Na szczęście zakup za gotówkę nie jest jedynym rozwiązaniem.

  Czy wiesz, że Twój Hyundai Tucson SUV może Cię kosztować jedynie… niespełna 1 tysiąc złotych miesięcznie? Tyle wynoszą najniższe raty leasingowe lub czynsz za wynajem długoterminowy. Jak działa każde z tych rozwiązań?

  - W przypadku leasingu firma leasingowa kupuje auto dla Ciebie, a Ty spłacasz zakup w postaci comiesięcznych rat leasingowych. Możesz wpłacić wkład własny w dowolnej wysokości – dzięki temu raty są niższe. Umowy leasingowe zawiera się najczęściej na 2-5 lat. Po tym czasie możesz wykupić auto za niewielką kwotę.

  - W przypadku najmu długoterminowego korzystasz z samochodu, który firma wynajmująca ma w swojej flocie. Okres najmu wynosi najczęściej od 2 do 5 lat. W czynszu mogą być uwzględnione dodatkowe usługi: wymiana opon, assistance, serwis.

  Od czego zależą opłaty za korzystanie z samochodu? Niezależnie od opcji, kluczowe są następujące kwestie: okres najmu lub leasingu, wysokość wkładu własnego oraz standard wyposażenia auta. Hyundai Tucson SUV w podstawowej wersji można wynająć lub wziąć w leasing za nawet mniej niż 1 tysiąc złotych miesięcznie. Dodatkowe wyposażenie lub lepsze parametry będą oznaczały wyższe koszty, sięgające nawet 2 tysięcy złotych.

  23 maja 2024, 15:23 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych
  Oto analiza Hyundaia IONIQ 5 N - nowego samochodu elektrycznego, który według jego twórców jest autem stworzonym dla prawdziwych entuzjastów motoryzacji. Okazuje się, że konstruktorzy posunęli się naprawdę daleko, by nam to... zasymulować. Czy tak ma od teraz wyglądać motoryzacja?
  11 maja 2024, 22:10 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Kolejny stary znajomy, tym razem Hyundai. Ostatni swego rodzaju, odświeżony i wciąż bezkonkurencyjny na wiele sposobów.
  30 kwietnia 2024, 21:13 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Nasi bohaterowie wchodzą w drugą połowę sezonu WRC 2003. Będzie od radości po tragedię, ale ktoś musi być mistrzem kto to będzie: Ford, Subaru, Peugeot, Citroen Hyundai czy Skoda.
  17 kwietnia 2024, 21:00 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Około godziny 11:00 w miejscowości Zegrze doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki hyundai nie zastosował się do znaku B-23 (zakaz zawracania), a następnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą.

  Pomimo podjętych działań reanimacyjnych, w wyniku poniesionych obrażeń, śmierć poniosła 63-latka pasażerka hyundaia. Pozostali uczestnicy tego zdarzenia, czyli kierowcy z obu aut trafili do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

  Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną i kierowali ruchem. Czynności procesowe wykonywane były z udziałem prokuratora.

  Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

  Źródło: KPP Lębork
  15 kwietnia 2024, 23:42 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj