Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Holden

   

  2014 Chevrolet SS – Samochód osobowy klasy wyższej produkowany przez amerykańską firmę Chevrolet w latach 2013–2017. W lutym 2013 roku Chevrolet przedstawił dużego sedana nazwanego SS jako kolejny wynik współpracy między australijskim, a amerykańskim oddziałem koncernu General Motors. W ten sposób, produkowany lokalnie Holden Commodore właśnie zaprezentowanej czwartej generacji przeszedł modyfikacje z myślą o wymaganiach rynku Ameryki Północnej, zyskując kierownicę po lewej stronie, zmienione oświetlenie oraz oznaczenia Chevroleta. W przeciwieństwie do australijskiego oryginału, Chevrolet SS dostępny był tylko w jednym, sportowym wariancie napędzanym 6,2-litrowym V8 o mocy 415 KM i momencie obrotowym 563 Nm. SS osiąga prędkość maksymalną 265 km/h i przyspiesza 0-60 mph w 4,5 sekundy. Cechą charakterystyczną pojazdu był napęd tylny. W styczniu 2017 roku Chevrolet potwierdził, że model SS zniknie ze sprzedaży w drugiej połowie roku i nie otrzyma następcy. Decyzja ta była rezultatem zakończenia produkcji modelu Holden Commodore oraz zakończenia działalności zakładów produkcyjnych General Motors w Australii.
  Samochód osobowy klasy wyższej produkowany przez amerykańską firmę Chevrolet w latach 2013–2017. W lutym 2013 roku Chevrolet przedstawił dużego sedana nazwanego SS jako kolejny wynik współpracy między australijskim, a amerykańskim oddziałem koncernu General Motors. W ten sposób, produkowany lokalnie Holden Commodore właśnie zaprezentowanej czwartej generacji przeszedł modyfikacje z myślą o wymaganiach rynku Ameryki Północnej, zyskując kierownicę po lewej stronie, zmienione oświetlenie oraz oznaczenia Chevroleta. W przeciwieństwie do australijskiego oryginału, Chevrolet SS dostępny był tylko w jednym, sportowym wariancie napędzanym 6,2-litrowym V8 o mocy 415 KM i momencie obrotowym 563 Nm. SS osiąga prędkość maksymalną 265 km/h i przyspiesza 0-60 mph w 4,5 sekundy. Cechą charakterystyczną pojazdu był napęd tylny. W styczniu 2017 roku Chevrolet potwierdził, że model SS zniknie ze sprzedaży w drugiej połowie roku i nie otrzyma następcy. Decyzja ta była rezultatem zakończenia produkcji modelu Holden Commodore oraz zakończenia działalności zakładów produkcyjnych General Motors w Australii.
  Holden HG Monaro GTS –
  10 kwietnia 2022, 20:11 przez AwokadoOo (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Holden VK Commodore –
  8 listopada 2021, 20:34 przez AwokadoOo (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Średniej wielkości SUV produkowany przez japońską firmę Isuzu. Sprzedawany był też jako Isuzu Amigo, Isuzu MU Wizard, Isuzu Cameo (Tajlandia), Isuzu Rodeo, Isuzu Vega (Tajlandia), Chevrolet Frontera, Chevrolet Rodeo, Holden Frontera, Honda Jazz (Japonia), Honda Passport, Opel Frontera, Vauxhall Frontera i Landwind X6.
  Wersja homologacyjna Holdena Commodore (VL) do Grupy A.