Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Czy nowy Hyundai Tucson SUV to auto dla Ciebie?

  Czy nowy Hyundai Tucson SUV to auto dla Ciebie? – Hyundai Tucson to auto produkowane już od 2004 roku. Od 2020 roku klienci mogą kupować najnowszą, czwartą generację modelu. Czy SUV nadaje się wyłącznie do jazdy w terenie, a może sprawdzi się również w mieście? Czy to auto rodzinne, czy dla aktywnych indywidualistów? Sprawdź – poniżej odpowiadamy na te i inne pytania dotyczące nowego Hyundai Tucson SUV!


Hyundai Tucson SUV – najważniejsze informacje


  Hyundai Tucson SUV w nowej odsłonie wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną, dynamiczną linią nadwozia, a także nieco większymi wymiarami niż poprzednik. Jest ceniony za bogate wyposażenie dodatkowe, dostępne m.in. w pakietach Safety, Sun, Teal.


Jakie wersje Hyundai Tucson SUV masz do wyboru?


  Poszczególne modele Hyundai Tucson SUV różnią się:  - skrzynią biegów – do wyboru masz następujące wersje: manualną – 6-biegową, dwusprzęgłową – 7-biegową oraz automatyczną – 6-biegową;  - silnikiem – możesz wybrać klasyczny silnik benzynowy 1.6 TGDI o mocy 150 KM, silnik hybrydowy o mocy 160 lub 180 KM (silniki benzynowe) lub 135 KM (silniki wysokoprężne) oraz silnik Full Hybrid z napędem 1.6 TGDI o mocy 230 KM z napędem na dwa lub cztery koła;  - bagażnikami – najmniejsze mieszczą 620 litrów, w modelach z możliwością złożenia siedzeń jest to nawet 1799 litrów.


Auto miejskie i na trudne warunki, dla rodziny i dla firmy


  SUV-y od kilkunastu lat zdobywają popularność jako auta miejskie. Hyundai Tucson SUV doskonale spełni się w tej roli – przede wszystkim dzięki kamerom i dużemu prześwitowi z tyłu ułatwiającym parkowanie i poruszanie się w gęsto zabudowanym terenie.  Samochód to idealna propozycja dla rodziny. Duże nadwozie zapewnia komfort podróży nawet 5 osobom, a pojemny bagażnik ułatwi pakowanie na wakacje. Wytrzymałe, uniwersalne auto doskonale sprawdzi się także jako model do zadań specjalnych w firmie.


Czy stać Cię na Hyundai Tucson SUV?


  Koszt zakupu nowego Hyundai Tucson SUV to, w zależności od wersji, od około 140 do 160 tysięcy złotych. To za dużo jak na Twoje możliwości? Na szczęście zakup za gotówkę nie jest jedynym rozwiązaniem.  Czy wiesz, że Twój Hyundai Tucson SUV może Cię kosztować jedynie… niespełna 1 tysiąc złotych miesięcznie? Tyle wynoszą najniższe raty leasingowe lub czynsz za wynajem długoterminowy. Jak działa każde z tych rozwiązań?  - W przypadku leasingu firma leasingowa kupuje auto dla Ciebie, a Ty spłacasz zakup w postaci comiesięcznych rat leasingowych. Możesz wpłacić wkład własny w dowolnej wysokości – dzięki temu raty są niższe. Umowy leasingowe zawiera się najczęściej na 2-5 lat. Po tym czasie możesz wykupić auto za niewielką kwotę.  - W przypadku najmu długoterminowego korzystasz z samochodu, który firma wynajmująca ma w swojej flocie. Okres najmu wynosi najczęściej od 2 do 5 lat. W czynszu mogą być uwzględnione dodatkowe usługi: wymiana opon, assistance, serwis.  Od czego zależą opłaty za korzystanie z samochodu? Niezależnie od opcji, kluczowe są następujące kwestie: okres najmu lub leasingu, wysokość wkładu własnego oraz standard wyposażenia auta. Hyundai Tucson SUV w podstawowej wersji można wynająć lub wziąć w leasing za nawet mniej niż 1 tysiąc złotych miesięcznie. Dodatkowe wyposażenie lub lepsze parametry będą oznaczały wyższe koszty, sięgające nawet 2 tysięcy złotych.

  Hyundai Tucson to auto produkowane już od 2004 roku. Od 2020 roku klienci mogą kupować najnowszą, czwartą generację modelu. Czy SUV nadaje się wyłącznie do jazdy w terenie, a może sprawdzi się również w mieście? Czy to auto rodzinne, czy dla aktywnych indywidualistów? Sprawdź – poniżej odpowiadamy na te i inne pytania dotyczące nowego Hyundai Tucson SUV!

  Hyundai Tucson SUV – najważniejsze informacje

  Hyundai Tucson SUV w nowej odsłonie wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną, dynamiczną linią nadwozia, a także nieco większymi wymiarami niż poprzednik. Jest ceniony za bogate wyposażenie dodatkowe, dostępne m.in. w pakietach Safety, Sun, Teal.

  Jakie wersje Hyundai Tucson SUV masz do wyboru?

  Poszczególne modele Hyundai Tucson SUV różnią się:

  - skrzynią biegów – do wyboru masz następujące wersje: manualną – 6-biegową, dwusprzęgłową – 7-biegową oraz automatyczną – 6-biegową;

  - silnikiem – możesz wybrać klasyczny silnik benzynowy 1.6 TGDI o mocy 150 KM, silnik hybrydowy o mocy 160 lub 180 KM (silniki benzynowe) lub 135 KM (silniki wysokoprężne) oraz silnik Full Hybrid z napędem 1.6 TGDI o mocy 230 KM z napędem na dwa lub cztery koła;

  - bagażnikami – najmniejsze mieszczą 620 litrów, w modelach z możliwością złożenia siedzeń jest to nawet 1799 litrów.

  Auto miejskie i na trudne warunki, dla rodziny i dla firmy

  SUV-y od kilkunastu lat zdobywają popularność jako auta miejskie. Hyundai Tucson SUV doskonale spełni się w tej roli – przede wszystkim dzięki kamerom i dużemu prześwitowi z tyłu ułatwiającym parkowanie i poruszanie się w gęsto zabudowanym terenie.

  Samochód to idealna propozycja dla rodziny. Duże nadwozie zapewnia komfort podróży nawet 5 osobom, a pojemny bagażnik ułatwi pakowanie na wakacje. Wytrzymałe, uniwersalne auto doskonale sprawdzi się także jako model do zadań specjalnych w firmie.

  Czy stać Cię na Hyundai Tucson SUV?

  Koszt zakupu nowego Hyundai Tucson SUV to, w zależności od wersji, od około 140 do 160 tysięcy złotych. To za dużo jak na Twoje możliwości? Na szczęście zakup za gotówkę nie jest jedynym rozwiązaniem.

  Czy wiesz, że Twój Hyundai Tucson SUV może Cię kosztować jedynie… niespełna 1 tysiąc złotych miesięcznie? Tyle wynoszą najniższe raty leasingowe lub czynsz za wynajem długoterminowy. Jak działa każde z tych rozwiązań?

  - W przypadku leasingu firma leasingowa kupuje auto dla Ciebie, a Ty spłacasz zakup w postaci comiesięcznych rat leasingowych. Możesz wpłacić wkład własny w dowolnej wysokości – dzięki temu raty są niższe. Umowy leasingowe zawiera się najczęściej na 2-5 lat. Po tym czasie możesz wykupić auto za niewielką kwotę.

  - W przypadku najmu długoterminowego korzystasz z samochodu, który firma wynajmująca ma w swojej flocie. Okres najmu wynosi najczęściej od 2 do 5 lat. W czynszu mogą być uwzględnione dodatkowe usługi: wymiana opon, assistance, serwis.

  Od czego zależą opłaty za korzystanie z samochodu? Niezależnie od opcji, kluczowe są następujące kwestie: okres najmu lub leasingu, wysokość wkładu własnego oraz standard wyposażenia auta. Hyundai Tucson SUV w podstawowej wersji można wynająć lub wziąć w leasing za nawet mniej niż 1 tysiąc złotych miesięcznie. Dodatkowe wyposażenie lub lepsze parametry będą oznaczały wyższe koszty, sięgające nawet 2 tysięcy złotych.

  23 maja 2024, 15:23 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych
  Zobacz następny

  Więcej materiałów

  Autor nagrania ruszył w pościg na prośbę kierowcy ciężarówki.
  18 czerwca 2023, 21:05 przez bandyta (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  18 czerwca 2023, 23:00 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj