Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Maserati Shamal

  Maserati Shamal – Samochód sportowy klasy średniej produkowany przez włoską markę Maserati w latach 1989-1996, samochód zaprojektował Marcello Gandini, który zasłynął poprzez zaprojektowanie Lamborghini Countacha. Nazwa Shamal pochodzi od nazwy gorącego, letniego wiatru wiejącego na pustynnych przestrzeniach Mezopotamii. Shamal napędzany jest 3,2-litrowym V8 z dwoma turbosprężarkami, który generuje moc 326 KM i moment obrotowy 436 Nm. Sprzężono go z sześciostopniową manualną skrzynią biegów i aktywną kontrolą zawieszenia. System ten reguluje zawieszenie każdego koła z osobna w zależności od prędkości, stanu nawierzchni czy wybranego poziomu resorowania. Samochód osiąga prędkość maksymalną 270 km/h i przyspiesza do 100 km/h w 5,3 sekundy. Ostatni Shamal zszedł z taśmy produkcyjnej w 1996 roku jako egzemplarz oznaczony numerem 369.
  Samochód sportowy klasy średniej produkowany przez włoską markę Maserati w latach 1989-1996, samochód zaprojektował Marcello Gandini, który zasłynął poprzez zaprojektowanie Lamborghini Countacha. Nazwa Shamal pochodzi od nazwy gorącego, letniego wiatru wiejącego na pustynnych przestrzeniach Mezopotamii. Shamal napędzany jest 3,2-litrowym V8 z dwoma turbosprężarkami, który generuje moc 326 KM i moment obrotowy 436 Nm. Sprzężono go z sześciostopniową manualną skrzynią biegów i aktywną kontrolą zawieszenia. System ten reguluje zawieszenie każdego koła z osobna w zależności od prędkości, stanu nawierzchni czy wybranego poziomu resorowania. Samochód osiąga prędkość maksymalną 270 km/h i przyspiesza do 100 km/h w 5,3 sekundy. Ostatni Shamal zszedł z taśmy produkcyjnej w 1996 roku jako egzemplarz oznaczony numerem 369.
  Zobacz następny

  Komentarze

  Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…

  Więcej materiałów

  4 lipca 2021, 19:14 przez radzioflatout (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  www.youtube.com/radzioflatout

  4 lipca 2021, 19:30 przez BERCIU (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  Własne

  Kolizja na Kopińskiej w Warszawie autobusu z pojazdem osobowym 03.07.2021

  posiadasz film lub zdjęcie które chcesz udostępnić?
  Wyślij go do nas:
  19asz88@gmail.com
  lub przez konto na FB:
  www.facebook.com/AutemSzanujeZasady
  Również możesz wrzucić go na https://wetransfer.com
  (nie potrzeba tam zakładać konta) i podesłać do nas link.
  Dysk google też sobie poradzi z materiałem który chcecie wysłać.
  Za każde zaangażowanie bardzo mocno dziękujemy. ASz

  -Bardzo dziękuję za obejrzenie filmu i odwiedzenie mojego profilu. Nie zapomnij za subskrybować mojego kanału oraz koniecznie zostaw łapkę w górę i komentarz-

  #AutemSzanujeZasady
  #ASz
  www.youtube.com/AutemSzanujeZasady
  4 lipca 2021, 18:00 przez AutemSzanujeZasady (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  AutemSzanujeZasady