Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • TVR Sagaris

  TVR Sagaris – Sportowy samochód osobowy produkowany przez brytyjską firmę TVR w latach 2004-2006, dostępny jako 2-drzwiowe coupe. Samochód zadebiutował na MPH03 Auto Show w 2003 roku. Przedprodukcyjny model został następnie pokazany na 2004 Birmingham Motor Show. W 2005 roku model produkcyjny został wypuszczony do publicznej sprzedaży w salonach TVR na całym świecie. Sagaris został zaprojektowany z myślą o wyścigach wytrzymałościowych. Mnogość otworów wentylacyjnych, otworów wlotowych i innych elementów nadwozia umożliwia jazdę samochodem przez dłuższy czas na torach wyścigowych bez modyfikacji wymaganych do chłodzenia i wentylacji. Sagaris wyposażony jest w czterolitrowe R6, które wytwarza moc maksymalną 412 KM i moment obrotowy 473 Nm, dzięki czemu prędkość maksymalna samochodu wynosi 298 km/h, a przyspieszenie do setki zajmuje 3,8 sekund. W 2008 roku TVR zaprezentował Sagaris 2, który został zaprojektowany w celu zastąpienia oryginalnego modelu Sagaris. Prototyp miał niewielkie zmiany w stosunku do oryginału.
  Sportowy samochód osobowy produkowany przez brytyjską firmę TVR w latach 2004-2006, dostępny jako 2-drzwiowe coupe. Samochód zadebiutował na MPH03 Auto Show w 2003 roku. Przedprodukcyjny model został następnie pokazany na 2004 Birmingham Motor Show. W 2005 roku model produkcyjny został wypuszczony do publicznej sprzedaży w salonach TVR na całym świecie. Sagaris został zaprojektowany z myślą o wyścigach wytrzymałościowych. Mnogość otworów wentylacyjnych, otworów wlotowych i innych elementów nadwozia umożliwia jazdę samochodem przez dłuższy czas na torach wyścigowych bez modyfikacji wymaganych do chłodzenia i wentylacji. Sagaris wyposażony jest w czterolitrowe R6, które wytwarza moc maksymalną 412 KM i moment obrotowy 473 Nm, dzięki czemu prędkość maksymalna samochodu wynosi 298 km/h, a przyspieszenie do setki zajmuje 3,8 sekund. W 2008 roku TVR zaprezentował Sagaris 2, który został zaprojektowany w celu zastąpienia oryginalnego modelu Sagaris. Prototyp miał niewielkie zmiany w stosunku do oryginału.
  Zobacz następny

  Komentarze

  Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…

  Więcej materiałów

  "Pani zobaczyła że Pan z Mercedesa miga by ją puścić i bez zastanowienia skręciła. Jadący z naprzeciwka pewnie myślał 'a co może się stać jak pojadę z prawej' "

  posiadasz film lub zdjęcie które chcesz udostępnić?
  Wyślij go do nas:
  19asz88@gmail.com
  lub przez konto na FB:
  www.facebook.com/AutemSzanujeZasady
  Również możesz wrzucić go na https://wetransfer.com
  (nie potrzeba tam zakładać konta) i podesłać do nas link.
  Dysk google też sobie poradzi z materiałem który chcecie wysłać.
  Za każde zaangażowanie bardzo mocno dziękujemy. ASz

  -Bardzo dziękuję za obejrzenie filmu i odwiedzenie mojego profilu. Nie zapomnij za subskrybować mojego kanału oraz koniecznie zostaw łapkę w górę i komentarz-

  #AutemSzanujeZasady
  #ASz
  www.youtube.com/AutemSzanujeZasady
  16 maja 2021, 15:42 przez AutemSzanujeZasady (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  AutemSzanujeZasady

  Cześć, witam Was w kolejnym odcinku. Dziś mało popularny rywal Fiata 500. Czy przez to gorszy? O tym w tym materiale. W teście Opel Adam z silnikiem 1.2
  16 maja 2021, 13:49 przez miki210 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło:

  Własne