Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Honda Civic Type R vs BMW M3 vs Audi RS3

  Patrząc na komentarze pod filmem i na innych serwisach dotyczących filmu, tradycyjnie, dziecinada, stek teorii spiskowych, nagonek, kłamstw, wyzwisk, farmazonów, zaglądania do portfeli, oceniania ludzi itp. złośliwości w kierunku Hondy, a wszystko dlatego, że w tym jednym luźnym teście, na jednym krótkim torze wyścigowym, Civic Type R okazał się szybszy od BMW i Audi, lub nawet przyjmijmy, że równie szybki (patrząc na niewielkie różnice). Nagonki na ten model już tak spaczyły umysły ludzi, że nie potrafią dostrzec jakichkolwiek dobrych stron, ani docenić czegokolwiek, wszystko muszą przekładać na czystą nienawiść i doszukiwać się dziur w całym, aby tylko znaleźć cokolwiek, na co mogą nawrzucać, a niech tylko ktoś tam pochwali CTR, to już mu doklejają najgorsze etykiety.
  Kurcze, oby szybko przyszła moda na zachowywanie się z klasą, zamiast na obecną, tchórzliwą dziecinadę, bo cierpi na tym wszystko co dobre i fajne.

  Ale mimo wszystko, film to niezła ciekawostka, widać, że nowy CTR to szybka i zwinna maszyna, godny hot hatchback oraz duży krok do przodu, w porównaniu do ostatniego CTR. A VTEC Turbo, nie taki straszny. Myślę, że od strony mechanicznej, Honda odwaliła kawał dobrej roboty, tworząc w końcu bardzo konkurencyjny hot-hatch.
  1 sierpnia 2015, 17:04 przez staryjaponiec (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (12)

  Komentarze

  Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…