Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzież motocyklowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ress

ress

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 08:25

Hej ludziska! Jest tu jeszcze kto? Mam pytanko i zapraszam do dyskusji. ;) Co ubrać na motocykl jadąc w upalny dzień do pracy? Jakie macie ubranka? ;) Co polecacie?

#2 Magnetic

Magnetic

Member

• Motozakręcony
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 20:09

Ja latem jeżdżę w motocrossowej zbroi i nakolannikach, bardziej przewiewnie się chyba nie da... tzn da się, ale jazdy w krótkim rękawku już się kiedyś oduczyłem. Wiem, że są specjalne ciuchy na lato, ale biorąc pod uwagę ile jest tego lata, nie widzę sensu w ich kupowaniu. BTW to chyba nie dział na tego typu pytania.

#3 wujekstrzala

wujekstrzala

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 18:41

Ja mam taką robotę, że cały dzień spędzam pod krawatem. Garnitur przebieram w pracy, a koszulę mam spakowaną w etui w plecak. Jeżdżę CBRką ok 10km. latem głównie jest buzer i ochraniacze na kolana cały pakiet kupiony w lipcu w Enduro7. Kiedyś jeździłem w skórze i gorąco, to w sumie wyszło taniej niż kask. Moim zdaniem nie wymyślisz chyba nic ciekawszego.

#4 Veraxx

Veraxx

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 12:49

Na pewno błędem jest jeżdżenie w krótkim rękawku, brr :o

https://motomoda24.p...otocyklowa.html

#5 tadzik30

tadzik30

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 19:02

Ja w lato do pracy śmigam w kurtce Alpiny letniej, nakolannikach oraz kasku otwartym. Zakupionym na tej stronie https://gmoto.pl/kas...lowe,994/?m=hjc

wiem że, na ściga to bardziej kask integralny, ole w otwartym się tak nie pocę. Co do strony to polecam odwiedzić, masa ciekawych ofert akcesoriów, odzieży oraz części do naszych moto :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych