Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego strona umiera?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 staryjaponiec

staryjaponiec

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 08:44

Cześć.

3-4 lata temu poczekalnia była zapełniona po brzegi różnymi materiałami, kilkanaście stron każdego dnia. Obecnie, 1-3 strony. A później na główną admin musi wrzucać swoje materiały (nie mam nic przeciwko), aby wyszło te 2-4 stron przeglądania.

Co się stało?

Domyślam się tylko, że facebook odbiera takim stronom sporo ruchu, więc i społeczności.

• Juru lubi to

#2 EklerMS

EklerMS

Member

• Motozakręcony
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 10:32

Wydaje Ci się, zobaczysz ile osób na zlot pojedzie!

#3 staryjaponiec

staryjaponiec

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 18:54

Być może tak będzie.

Jednak mnie zastanawia stan samej strony internetowej. Po prostu, jakoś tak, kiedyś było tutaj więcej życia. A jedyne, co wg mnie się zmieniło, to domena.

Ale jeśli poza-internetowe życie związane z tą stroną rozkwita, to dobrze, to bardzo dobrze, tak powinno być.

#4 EklerMS

EklerMS

Member

• Motozakręcony
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 20:17

Spoko ironizowałem, najwyraźniej góra nie widzi problemu, mnie osobiście strasznie irytują wrzutki z demotów wrzucane na fp motokillera, to bardziej promuje demoty jak mklr. Problem jest i to wielki ale nikt nic z tym nie robi 

#5 ML9

ML9

Advanced Member

• Motozakręcony
  • PipPipPip
  • 445 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 19:36

Mnie wkur*iają te wrzuty z demotów , albo jest mk i foty albo to i to,jest gra na dwóch frontach to są wrzuty i z innej strony, proste .

yJlRgaM.png

#6 guciowsk

guciowsk

AlPaszino

• Motozakręcony
  • PipPipPip
  • 1093 postów
  • LocationĄckie

Napisano 03 kwiecień 2017 - 20:26

Jest lipa. Niestety ale jeśli ludzie nie wrzucają nic ciekawego, to się tak dzieje. Ogólnie wystarczy spojrzeć na tendencje w zlotach jak to wygląda.

renault-service.jpg

#7 Ivessore

Ivessore

Advanced Member

• Motozakręcony
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 15:39

Ja z kolei zauważyłem że nie wiadomo ile plusów ma ktoś kolorowy to na 80% jego fotka będzie na głównej. Kolor taki jak mój już nie ma tak kolorowo. Przykład : Jako pierwszy wrzuciłem zdjęcie  (połączone żeby nie robić spamu) 2 aut salonowych po tuningu z Poznań Motor Show 2017. Do chwili zarchiwizowania miałem 10/10 punktów. Nie weszło mimo że cała masa innych Poznańskich się załapała, nie mówiąc o dacie ich dodania. Dodatkowo fotki kolorowych mogą miec 4 albo i mniej pkt a i tak będą na głównej (patrzę na to co jakiś czas).

Powrót systemu minusów ( nie wiem po co wrócił) nic nie dał a wg mnie jeszcze bardziej demotywuje jak czyjeś wychuchane prywatne auto ma ocenę -8 .

Od dłuższego czasu tak jest i już od dawna nic nie dodaję, swojego lub nie bo to nie ma sensu i tylko demotywuje.

Takie moje subiektywne zdanie.

#8 Juru

Juru

Advanced Member

• Moderator
  • 437 postów
  • LocationMazury- Pisz, Gdynia

Napisano 22 kwiecień 2017 - 15:43

Twoje materiały nie weszły na główną, bo tak jak powiedziałeś zlaczyles 2 fotki, a sklejki nie przechodzą :)

#9 Ivessore

Ivessore

Advanced Member

• Motozakręcony
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 15:57

Jest to gdzieś napisane ? Sklejka nie była niechlujna a  nie chciałem robić spamu nastoma zdjęciami więc zrobiłem połączenie. Nikt nie poinformował że coś jest źle a zdjęcie wisiało dobre 2 tyg w poczekalni. Skoro było złe to czemu nie zostało usunięte?  Oszczędziłoby to niedomówień i stresu.

#10 Juru

Juru

Advanced Member

• Moderator
  • 437 postów
  • LocationMazury- Pisz, Gdynia

Napisano 22 kwiecień 2017 - 16:41

Nie ma tego nigdzie zapisanego. Zawsze możesz zapytać administracji czemu twój materiał został usunięty.

A co do sklejek to po to są galerie żeby ich nie robić. Nawet sklejone 2 zdjęcia nie przejdą ;)

• cukiernick lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych