Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motokillerowe wlepki - reaktywacja!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jackass89

Jackass89

Advanced Member

• Moderator
  • 514 postów
  • LocationWarszawa/Rzym

Napisano 07 marzec 2017 - 13:19

Serwus! 

Tak jak w temacie - można ponownie zamawiać nasze wlepki. Jak to zrobić? Jak je nakleić? Jakie są kolory? Na te wszystkie pytania odpowiedź w temacie. Gdyby ktoś miał dodatkowe pytania - piszcie.

Więc tak, wlepki już są i wyglądają tak:

wlepki.jpg

Do wyboru są trzy kolory jak widać. Czarny, biały oraz srebrny - wszystkie trzy są w połysku. Czyli wszystko zostaje po staremu. Tnę na tej samej folii, na tym samym ploterze na którym ciął Brojek_88. Wymiary wlepki 133x18 mm. Pasują idealnie na większość ramek tablic rejestracyjnych.

Naklejki są dostępne w pakietach po 5szt (jeden kolor!).

Koszta:
-pakiet 5szt naklejek, niezależnie od koloru - 5zł
-koperta + znaczek - 3zł
-koperta + list polecony - 6zł
-koperta + list polecony priorytetowy - 8zł

Uwaga! Za listy nierejestrowane (3zł) nie mogę brać odpowiedzialności.

Planowane wysyłki: nie rzadziej niż raz w tygodniu. Niech będzie to piątek. Jeśli do czwartku wieczorem będę miał zaksięgowany przelew, to w piątek wysyłam. Rzecz jasna jeśli uda się szybciej, to wyślę szybciej, jednak tego nie mogę obiecać ze względu na inne moje zobowiązania.

Jak stać się posiadaczem wlepek? Bardzo prosto! Na adres www.sticker.com.pl@gmail.com wysyłacie maila w którym w temacie piszecie "NAKLEJKI MKLR", a w treści ile, jakiego koloru wlepek chcecie. Podajecie tam także adres na który mam wysłać wlepki, wybraną metodę wysyłki i swój login z MK. W odpowiedzi dostaniecie ode mnie maila z danymi do przelewu. Po otrzymaniu przelewu wlepki wysyłam. Proszę o wyrozumiałość ponieważ pracuję i na maile mogę odpisywać rzadko.

Kiedy już dostaniecie wlepki i będziecie chcieli je nakleić zapoznajcie się z poniższym filmikiem z YT. Prosto i szybko objaśnione jak sobie z tym poradzić. Więc śmiało zamawiajcie większa ilość - będzie na zapas albo dla kolegów.

Pamiętajcie żeby przed naklejeniem wlepy dokładnie umyć i odtłuścić miejsce na które będzie klejona!
Gdyby były jakieś pytania wątpliwości itd pytajcie.

Potrzebujesz innej naklejki? Np. ze swoim nickiem? Pisz, na pewno się dogadamy.

Jeśli chodzi o odbiór osobisty, to jest jak najbardziej możliwy w okolicach Otwocka, Warszawy, raz na jakiś czas okolice Dęblina, Puław, Lublina.

Pozdrawiam Jackass89.

• Juru i cukiernick lubią to

"Mess with the best, die like the rest"

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope" - W. CHURCHILL

jcksinst.png

111211762858beaa51aafea.jpg

#2 Jackass89

Jackass89

Advanced Member

• Moderator
  • 514 postów
  • LocationWarszawa/Rzym

Napisano 11 marzec 2017 - 00:00

Parę godzin temu wysłana została pierwsza partia naklejek. Jeśli ktoś wie, że jego przelew został w czwartek zaksięgowany i potrzebuje numeru przesyłki to proszę o maila.

W związku z dużym zainteresowaniem póki co dodaję jeszcze drugi termin wysyłek, tak więc wysyłki będą się odbywały we wtorki lub środy i piątki. Dzień wcześniej muszę mieć zaksięgowane wpłaty, żeby wysłać.

Kilka odpowiedzi na pytania które się pojawiły:
1. Czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?
Nie, nie wysyłam tą metodą.
2. Czy możliwa jest wysyłka paczkomatem?
Jak najbardziej, ale w najbliższym czasie doprecyzuję co i jak, bo nie znam cennika.
3. Czemu naklejki są w pakietach po 5szt, a nie pojedynczo?
Ze względu na to, że tak idealnie pasują do kopert w których wysyłam i raczej nie ma zmartwienia, że coś się pognie czy uszkodzi.
4. Co oznacza pakiet 5szt?
To, że naklejki są w tym samym kolorze, w "arkuszach" po 5szt, do samodzielnego przycięcia (tak jak na tym zdjęciu). Nie ma możliwości zrobienia pakietu każda sztuka w innym kolorze. Naklejki są w dokładnie tym samym wzorze co wcześniej, na tym samym typie folii, tylko nie rozcinam ich, gdyż taki transport wg mnie jest bezpieczniejszy.
5. Czytałem kiedyś na forum, że bywasz czasem w miejscu X, czy możliwy jest tam odbiór osobisty?
Jeśli tam będę to oczywiście. Ale np. zostałem już zapytany o śląsk, zapewne jak tam będę, to mogę podrzucić naklejki, ale nie planuję tam raczej być przed sierpniem. Dlatego tak jak pisałem raczej tylko dwa województwa wchodzą w grę, bo w jednym mieszkam, w drugim stosunkowo często bywam.
6. W temacie wspomniałeś o wlepkach z nickiem. Jaki to koszt?
Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć. Jaka wielkość, jaki wzór, jakie skomplikowanie. Napisz maila - dogadamy się.

WAŻNE! 
PRZYPOMINAM, ŻE ADRES PODAJEMY W FORMACIE:
IMIĘ I NAZWISKO
ULICA, EW. WIEŚ
KOD POCZTOWY I MIEJSCOWOŚĆ W KTÓREJ JEST POCZTA

PODAJESZ ŹLE ADRES - WYSYŁAM NA ŹLE PODANY I NIE MIEJ PRETENSJI, ŻE NA TAKI WYSŁAŁEM.

Pozdrawiam, 
Piotrek/Jackass.

"All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope" - W. CHURCHILL

jcksinst.png

#3 LUK1994

LUK1994

Member

• Motozakręcony
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 21:50

Do mnie lepki już dotarły ;)  Wielkie dzięki! :) 

• Jackass89 lubi to

#4 Jackass89

Jackass89

Advanced Member

• Moderator
  • 514 postów
  • LocationWarszawa/Rzym

Napisano 23 marzec 2017 - 18:23

Bardzo ważna sprawa!
Poszukiwana osoba która zrobiła mi przelew bez opisu od kogo. Ktoś wpłacił mi za naklejki, ale w tytule jest tylko coś w stylu "Przelew" (celowo nie podaję pełnego tytułu). W szczegółach nie ma danych osoby, która przelewała, mam tylko pierwsze 6 i ostatnie 4 cyfry numeru konta. Dlatego na maila poproszę aby ta osoba napisała mi jaki tytuł przelewu wpisała, ile wpłaciła i z jakiego numeru konta lub jeśli dysponuje to dowód przelewu poproszę - inaczej nie jestem w stanie zlokalizować tej osoby i nie mam pojęcia komu list wysłać. 
Proszę aby takie sytuacje się nie powtarzały, czytajcie dokładnie to co jest napisane tu, w tym temacie, w pierwszym poście i co odpisuję Wam w mailu.

P.S. Uwagi w stylu "wpłaciłem 4 dni temu za naklejki, kopertę i znaczek i dalej nie mam u siebie naklejek" radzę sobie darować, gdyż nie mam żadnego wpływu na czas wysyłki. Wszystko do tej pory wysyłane było punktualnie. Chcecie szybko - jest możliwość wysyłki priorytetem (zazwyczaj do 48h), trochę wolniej idzie poleconym (zazwyczaj nie dłużej niż 4-5 dni), a list nierejestrowany idzie zdecydowanie najwolniej. Fakt, miałem w ostatnim czasie przypadek że zwykły list był dzień później u odbiorcy, ale miałem też przypadek wysyłając list do kolegi ML9, że list szedł ponad 3 tygodnie - co on jest w stanie potwierdzić na podstawie pieczątek na kopercie. 

jcksinst.png

#5 wojciech96

wojciech96

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 16:34

Naklejeczki wpadły i niedługo montaż i fotki. Zero problemu, polecam i chwalę :)

• Jackass89 lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych