Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giełda - ważne informacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Charakterek

Charakterek

    Advanced Member

  • Administrator
  • 474 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 17:28

Giełda - wyciąg z regulaminu

Zasady forum:
Tu umieszczamy ogłoszenia kupna i sprzedaży. A także zamiany.
Uwaga!
Sprzedający daną część czy samochód ma obowiązek umieścić ją na zewnętrznym serwisie aukcyjnym, na przykład: Allegro, Otomoto, Tablica, Gumtree, Gratka, a na naszym serwisie podać link do ogłoszenia z opisem przedmiotu sprzedaży. Posty nie spełniające tego wymogu będą kasowane.
Motokiller nie jest platformą sprzedażową - ma tylko ułatwić kontakt sprzedających i kupujących!

Kupię

Tu możesz kupić coś, czego akurat szukasz. Po prostu określ co Ci jest potrzebne i czekaj na odzew sprzedających. Uwaga - sprzedający daną część czy samochód ma obowiązek umieścić ją na zewnętrznym serwisie aukcyjnym, na przykład: Allegro, Otomoto, Tablica, Gumtree, Gratka, a na naszym serwisie podać link do ogłoszenia z opisem przedmiotu sprzedaży. Posty nie spełniające tego wymogu będą kasowane.

Sprzedam

Chcesz sprzedać auto albo motocykl? Chcesz trafić do większej grupy osób? Zamieść ogłoszenie tutaj. Uwaga - sprzedający daną część czy samochód ma obowiązek umieścić ją na zewnętrznym serwisie aukcyjnym, na przykład: Allegro, Otomoto, Tablica, Gumtree, Gratka, a na naszym serwisie podać link do ogłoszenia z opisem przedmiotu sprzedaży. Posty nie spełniające tego wymogu będą kasowane.

Zamienię

Chcesz coś zamienić? Masz nie pasującą część, a ktoś ma inną pasującą Tobie? Najprościej się zamienić nimi. Zatem pisz co masz i na co chcesz się wymienić. Uwaga - obie strony dokonujące zamiany mają obowiązek umieścić przedmioty na zewnętrznym serwisie aukcyjnym, na przykład: Allegro, Otomoto, Tablica, Gumtree, Gratka, a na naszym serwisie podać link do ogłoszenia z opisem przedmiotu sprzedaży. Posty nie spełniające tego wymogu będą kasowane.

Przestrzegam!

Znalazłeś trefne ogłoszenie? A może nieuczciwego sprzedawcę? Albo samochód, który był klepany z przystanku? Odradź go. Przestrzeż innych przed zakupem. Podaj link do ogłoszenia a także zamieść print screen i zdjęcia z ogłoszenia feralnego przedmiotu. Jeśli masz własne fotki z oględzin, albo też znasz historię auta - podziel się nią we wpisie. Zwalczajmy nieuczciwość sprzedających.

Ogłoszenia komercyjne

Prowadzisz sklep z częściami motoryzacyjnymi? A może świadczysz usługi związane z motoryzacją? Zareklamuj się na tym forum - użytkownicy na pewno zweryfikują Twoje usługi. I polecą albo odradzą.
Ważne!
Na hasło MotoKiller musisz zaproponować jakieś rabaty. Zatem opisz co proponujesz dla użytkowników MotoKiller. To warunek konieczny, by zamieścić tu swoje ogłoszenie.

Mamy nadzieję, że to forum przypadnie Wam do gustu. Bawcie się dobrze.
  • administrator i RT23 lubią to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych