Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dział techniczne - ważne informacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Charakterek

Charakterek

Advanced Member

• Administrator
  • 472 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 17:27

Fora techniczne - wyciąg z regulaminu

Samochody

Oto forum techniczne. Czyli opisujemy tu problemy w swoich autach. Bardzo prosimy zamieszczać posty w odpowiednich działach (podforach). Ułatwi to innym przeglądającym odnalezienie poszukiwanego tematu.
W poszczególnych działach proszę o jednoznaczne pisanie tytułów. Nie dzieliłem marek na modele, gdyż gro rozwiązań jest wspólnych i tematy mogą się dublować. Dlatego też w temacie wpisz rocznik, markę, model i silnik, by można było zidentyfikować o co chodzi. Na przykład „1970 Chevrolet Chevelle 402 - wszyscy się śmieją, że mam mikrosilnik tylko 6,6 litra pojemności”, albo “1992 E36 318 - nawet jak jedzie prosto, to sunie bokiem”, „1997 Xsara 1,8 - problem z rozrusznikiem”. W ten sposób można szybko zidentyfikować samochód i model którego problem dotyczy.

Motocykle, quady

Oto forum techniczne. Czyli opisujemy tu problemy w swoich motocyklach i quadach. Bardzo prosimy zamieszczać posty w odpowiednich działach (podforach). Ułatwi to innym przeglądającym odnalezienie poszukiwanego tematu.
W poszczególnych działach proszę o jednoznaczne pisanie tytułów. Tu właśnie pomagamy. W tym dziale są najpopularniejsze marki (nie wszystkie). Nie dzieliłem marek na modele, gdyż gro rozwiązań jest wspólnych i tematy mogą się dublować. Dlatego też w temacie wpisz rocznik, model i silnik, by można było zidentyfikować o co chodzi. Na przykład „2005 YAMAHA R1 1000 - nie ciągnie powyżej 3000obr/min”, „2002 Aprilia rs 50 - problem z gaźnikiem”, „2008 KAWASAKI KFX 450 - odpala i od razu gaśnie”. W ten sposób można szybko zidentyfikować model którego problem dotyczy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych