Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką nawigację kupić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 damiano7997

damiano7997

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 19:12

Witam :)

Chciałbym zakupić GPS do samochodu i kompletnie nie wiem co wybrać. Pytałem kilku osób, ale nic szczególnego mi nie polecili....;(  Potrzebowałbym coś lepszego, aby nie głubiło zasięgu na wsi/ kiedy będę jechał drogą przez las. Jeśłi chodzi o aktualizacje to mógłbyktoś wyjaśnić dokładnie jak to jest? Powiedzieli mi, że są aktualzacje (z wyjątkiem mapy) tylko przez 30 dni, a później trzeba sobie wykupić, a zależałoby mi aby były cały czas.  Mapa oczywiście Europy. Nie mam na chwilę obecną wybranej marki. Cena: tak do 600-700zł.
Wielkość: najlepiej 5cali
Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

#2 hank

hank

Advanced Member

• Motozakręcony
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:48

Jeżeli chcesz mieć najbardzieja ktualne info o trasach, remontach, natężeniu ruchu, kontrolach itd to polecam jednak korzystanie z takich aplikacji jak Yanosik czy Google Maps - tylko do ich poprawnego działania potrzebny jest internet.

Z kompletnych nawigacji możesz sobie sprawdzić np tą tutaj: https://www.motointe...-polska-12-m-cy

Aktualizacja polega na tym, że ściągasz z internetu odpowiedni pliki w grywasz go do urządzenia.

#3 damiano7997

damiano7997

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 22:21

To ja wiem, że można tak zaktualizować, tylko pytanie w jakiej nawigacji takie aktualizacje są dostępne?
Jeśli kupię coś za 300zł to za każdą aktualkę będę musiał płacić 50-90zł, a ja bym chciał aby były dożywotnio bezpłatne.

#4 Juru

Juru

Advanced Member

• Moderator
  • 435 postów
  • LocationMazury- Pisz, Gdynia

Napisano 30 lipiec 2015 - 12:44

Kup jakąś najtańszą z systemem WindowsCE, do tego Automapa z Chomika i masz darmowe aktualizacje ;)

#5 Salko

Salko

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 08:40

Ja używam tableta jako nawigacji.

#6 damiano7997

damiano7997

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 18:57

Ja uzywałem Automapy na telefonie, to jak droga przebiegała przez las to się głubiła. Yanosik też ok ale dużo baterii zużywa....

Więc będę coś myślał dalej ;)

#7 maniekaudia4

maniekaudia4

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 9 postów
  • Locationzachodniopomorskie

Napisano 02 listopad 2015 - 19:43

Kup jakąś najtańszą z systemem WindowsCE, do tego Automapa z Chomika i masz darmowe aktualizacje ;)

ważna jest też ilość pamięci RAM w urządzeniu, nowa automapa napewno nie będzie działać na 64 mb ram sprawdzone

#8 mush

mush

Newbie

• Motozakręcony
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 19:23

No właśnie, ja też jestem zainteresowany kupnem GPS. Jak na razie korzystam z nawigacji w Lumi. Nie jechałem jeszcze przez las więc nie wiem czy mapa gubi tam drogę. Jednak wolę coś większego i coś co można zaczepić do zasięgu wzroku.. tak z 7 cali myślę że by stykło.. Może ktoś coś konkretnego poleci, model.. firma? Tak do 300 zł..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych