Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
 • Marki > Tata

   

  Taki tata to skarb –
  16 września 2017, 0:25 przez Charakterek (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Historia mojej E30 – Tym razem chciałbym powiedzieć Wam jak to było z moją e30. Pod jednym z poprzednich zdjęć w komentarzu napisałem, że auto jest już złożone. Brak czasu nie pozwolił mi na dodawanie zdjęć podczas pracy. Samochód zacząłem rozbierać zaraz po Wielkanocy w 2016 roku. Po wielu pracach blacharskich, czyszczeniu elementów, podkładowaniu, piaskowaniu, matowieniu i innych do malowania gotowe było końcem września 2016 roku. Tym autem chciałem wyjechać do Holandii żeby zdążyć na 10 października, to zdjęcie które właśnie dodałem jest z dnia 5 października, do złożenia było całe auto, ale wraz z moim tatą udało nam się to zrobić i już 8 października bmw wyjechało z garażu, zaraz z rana podbiłem przegląd, zmieniłem olej, dokonaliśmy ostatnich prac na które mogliśmy sobie pozwolić w tym czasie. Przed południem wyjechałem, trasa do pokonania to było ok. 1500km. Drogę pokonałem bez żadnych przeszkód i po prawie 24 godzinnej podróży dotarłem do celu. Znajomi mówili że to szalone jechać w taką trasę autem które ma prawie 30 lat, ale odpowiadałem że równie dobrze i nowe auto może zawieść a to znam już bardzo dobrze, silnik remontowaliśmy z tatą rok wcześniej więc wiedziałem co robię. Mam nadzieję że nie zanudziłem ale w nagrodę przy następnym zdjęciu zobaczycie poskładane auto
  Tym razem chciałbym powiedzieć Wam jak to było z moją e30. Pod jednym z poprzednich zdjęć w komentarzu napisałem, że auto jest już złożone. Brak czasu nie pozwolił mi na dodawanie zdjęć podczas pracy. Samochód zacząłem rozbierać zaraz po Wielkanocy w 2016 roku. Po wielu pracach blacharskich, czyszczeniu elementów, podkładowaniu, piaskowaniu, matowieniu i innych do malowania gotowe było końcem września 2016 roku. Tym autem chciałem wyjechać do Holandii żeby zdążyć na 10 października, to zdjęcie które właśnie dodałem jest z dnia 5 października, do złożenia było całe auto, ale wraz z moim tatą udało nam się to zrobić i już 8 października bmw wyjechało z garażu, zaraz z rana podbiłem przegląd, zmieniłem olej, dokonaliśmy ostatnich prac na które mogliśmy sobie pozwolić w tym czasie. Przed południem wyjechałem, trasa do pokonania to było ok. 1500km. Drogę pokonałem bez żadnych przeszkód i po prawie 24 godzinnej podróży dotarłem do celu. Znajomi mówili że to szalone jechać w taką trasę autem które ma prawie 30 lat, ale odpowiadałem że równie dobrze i nowe auto może zawieść a to znam już bardzo dobrze, silnik remontowaliśmy z tatą rok wcześniej więc wiedziałem co robię. Mam nadzieję że nie zanudziłem ale w nagrodę przy następnym zdjęciu zobaczycie poskładane auto
  28 maja 2017, 10:00 przez maciek532 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło: własne
  Do tego taki tata to skarb! No bo kto nie chciałby porobić sobie fotek przy spotkanym DeLoreanie?
  20 sierpnia 2016, 22:19 przez Snupi (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (1)
  Każdy wie jak wygląda, każdy wie jak brzmi, jak pachnie. Miał go tata, dziadek lub przynajmniej jedna osoba w rodzinie. Mowa o małym Fiacie 126, ikonie polskiej popkultury. Jednak bez nostalgii, w jakim samochodem jest ten wehikuł?
  27 maja 2016, 11:52 przez jazdyprobne (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Źródło: www.jazdyprobnetv.pl
  BMW E36 1.6+ LPG – 18 lat w rodzinie, miał ją Tata, miał ja brat, mam i ja.
  18 lat w rodzinie, miał ją Tata, miał ja brat, mam i ja.
  11 maja 2016, 22:21 przez Bolo299 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Rodzinna Pasja – Kolejne zdjęcie naszych samochodów, nie ma nic lepszego jak od małego dzielić pasje z Tatą. E36 jest moje, piąteczki mojego Taty. Niestety e39 czeka na nowego właściciela.
  Kolejne zdjęcie naszych samochodów, nie ma nic lepszego jak od małego dzielić pasje z Tatą. E36 jest moje, piąteczki mojego Taty. Niestety e39 czeka na nowego właściciela.
  8 kwietnia 2016, 18:01 przez rau_x (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (2)
  Źródło: własne
  Batmobile –
  29 marca 2016, 22:38 przez Max940918 (PW) | Do ulubionych | Skomentuj
  Spełnione marzenie e34 – Mama mówiła kup Honde - bo mało pali.
Tata mówił kup Golfa - bo się nie psują.
Serce mówiło e28 BMW, po poszukiwaniach trafiła się jednak e34 w miarę (na tamten moment) znośnym stanie. Obecnie oczekuje na blacharza i oklepane futury i te brakujące halogeny itp. itd.
  Mama mówiła kup Honde - bo mało pali.
  Tata mówił kup Golfa - bo się nie psują.
  Serce mówiło e28 BMW, po poszukiwaniach trafiła się jednak e34 w miarę (na tamten moment) znośnym stanie. Obecnie oczekuje na blacharza i oklepane futury i te brakujące halogeny itp. itd.
  23 marca 2016, 11:55 przez Mochu (PW) | Do ulubionych | Skomentuj (9)
  Źródło: własne